Vyhledávání

Magazín

Novinky 25.11.2016 PR článek

Jaký zdroj vytápění je pro vás nejvhodnější?

Nejvyšší příčky domácího rozpočtu jednoznačně okupují náklady na vytápění. Chytře zvolený zdroj vytápění vám zpříjemní život a ušetří spoustu peněz

číst více
Novinky 21.07.2016 PR článek

Kutilský speciál: Co ve vaší dílně nesmí chybět?

Ať po kladívku saháte jen čistě z nutnosti, nebo vás kutilství kolem domku vyloženě baví, měli byste mít po ruce pár praktických nástrojů. Poradíme vám, jak co nejlépe domácí dílnu vybavit.

číst více
Novinky 26.05.2016 PR článek

Víte, jaký dřevěný zahradní nábytek je pro vás ten pravý?

V létě je čas přesedlat. Houfně opouštíme gauče a kávu si s oblibou vychutnáváme na čerstvém vzduchu. K dokonalému relaxu přispívá i výběr kvalitního zahradního nábytku. Nejen že dodá vaší zahradě atraktivní vzhled a komfort, ale při správné péči si porad

číst více
Novinky 24.05.2016 PR článek

Vše, co byste měli vědět o radiátorech

Zvažujete, že vyměníte staré radiátory za nove? Přemýšlíte, jaké máte možnosti a ještě jste se nerozhodli? Poradíme vám, podle čeho se rozhodnout, jak radiátory vhodně rozmístit i kde je pořídit a nezruinovat se.

číst více
Novinky 24.05.2016 PR článek

Péče o bazén není žádná věda: 3 triky, jak zajistit křišťálově čistou vodu

Máte na zahradě bazén? Pak určitě každé léto řešíte ty stejné problémy – voda v bazénu vám přes noc zezelená nebo zakalí a vy nevíte, co s tím. Poradíme vám snadné postupy, jak dát řasám i nečistotám na frak!

číst více
Novinky 24.05.2016 PR článek

Když koupíte starší dům…

Pořizujete dům? Pokud za něj můžete dát několik milionů, vyberete si podle svých představ nebo si ho necháte postavit na klíč, nastěhujete se a budete bydlet. Bohužel většina z nás musí při pořizování domku ze svých ideálních představ slevit.

číst více
Novinky 29.03.2016 PR článek

Realitní kancelář LEXXUS varuje: U hypotéky raději třikrát měř a jednou řež

Mnoho z kupujících učiní konečné rozhodnutí na základě velmi nízkých úroků hypotečních úvěrů, které se drží na historickém minimu a klesají dokonce pod 2 %.

číst více
Novinky 17.02.2016 PR článek

LEXXUS reaguje otevřením specializovaného oddělení na boom výstavby nových rodinných domů

V posledních měsících znovu vzrůstá nabídka pozemků a nových projektů rodinných domů, kterými developeři reagují na zvýšenou poptávku zájemců.

číst více
Novinky 03.02.2016 PR článek

LEXXUS: Rok 2015 byl pro trh s byty mimořádně příznivý

Podle analýzy realitní kanceláře LEXXUS se pražský realitní trh nacházel po celý rok 2015 ve výborné kondici. Jeho rozvoj byl důsledkem nebývalého růstu ekonomiky, jejíž progrese předčila podle ekonomických expertů očekávání.

číst více
Novinky 19.11.2015 PR článek

Známe ceny nemovitostí v Praze

Chcete prodat nebo koupit nemovitost v Praze? Všichni víme, že ceny nemovitostí v našem hlavním městě jsou opravdu vysoké. A právě cena je velmi důležitá.

číst více
Novinky 21.10.2015 PR článek

Jak chytře investovat do nemovitosti v Praze a kde vybrat byt?

Investovat peníze do bytu v Praze může znamenat významné zhodnocení vkladu – pokud ovšem víte, kde a do jaké nemovitosti je nejlepší investovat. Koupíte-li byt v nevhodné lokalitě, nájemníci se vám nepohrnou a budou chtít platit co nejméně.

číst více
Novinky 30.09.2015 PR článek

Kotle na tuhá paliva. Mají stále co nabídnout?

Kotle na tuhá paliva jsou tradičním zdrojem tepla. Ačkoli si lze v současné době pořídit také další účinné varianty kotlů, rozhodně se jedná o zajímavé řešení vytápění domácnosti.

číst více
Novinky 30.09.2015 PR článek

Vybavení kuchyně. Základem je sada kvalitních hrnců!

Kuchyňský prostor je místem, kde je potřeba mít vše v naprostém pořádku. V opačném případě se totiž příprava pokrmů stane činností, která vás určitě nebudete bavit ani uspokojovat.

číst více
Novinky 26.09.2015 PR článek

Zařízení dětského pokoje nemusí být náročné

Dětský pokoj je místností, která se od ostatních místností v lecčem liší. Snad právě zde platí tak jako nikde jinde, že výběru nábytku je nutné věnovat dostatek času a pozornosti.

číst více
Novinky 26.09.2015 PR článek

Nábytek z umělého ratanu. Vhodný na zahradu i do interiéru!

Umělý ratan patří mezi materiály, které jsou stále častěji využívány pro výrobu nábytku. Ač je mnohdy deklarován jako ideální pro zahradní nábytek, zde se jeho uplatnění v žádném případě nevyčerpává.

číst více
Novinky 25.09.2015 PR článek

Nová sedací souprava. Co zohlednit při nákupu?

Obývací pokoj patří k místnostem, ve kterých většina z nás tráví spoustu času. Jeho vybavení tedy musí být naprosto perfektní. Záleží přitom zejména na sedací soupravě!

číst více
Novinky 23.06.2015 PR článek

TIP! Jestli se chcete cítit jako doma, zkuste Hotel Duo Praha

Hotel Duo je ideální volbou pro rodiny, nebo skupinové akce, konference a přednášky. Hodí se pro pořádání setkání, kterých se zúčastní celé rodiny a bohatě zabaví i děti. Jde o komfortní moderní hotel s širokou nabídkou sportovních aktivit, technických sl

číst více
Novinky 19.06.2015

Dotazy pro makléře aneb na co by měl znát odpověď

Při prodeji či koupi nemovitosti se většinou jedná o transakci kde je ve hře spousta peněz. Proto makléře dobře vybírejte a ptejte se na cokoliv, co vás napadne. Pokud si něčím nejste jistí nebo máte pocit, že vám byly určité záležitosti nedostatečně vysv

číst více
Novinky 01.06.2015

Prodej nemovitosti podle NOZ

Pokud budete prodávat nemovitost, můžete se setkat s pár situacemi, které jsou od začátku roku upraveny podle nového občanského zákoníku. Nebude na škodu, pokud se o nich něco dozvíte. Kde nastavily změny a na co si dát pozor? Uveďme si alespoň několik z

číst více
Novinky 29.05.2015

Projekt Nad Rokytnou - téměř 2000 nových bytů ve Vysočanech

Za tímto projektem stojí izraelský developer BCD Group. V plánu je stavba devíti etap, které budou dohromady zahrnovat až 2000 bytů. Zatím jsou dokončeny tři etapy (630 bytů), prodej bytů ze čtvrté etapy byl nedávno zahájen. Tato rezidenční čtvrť začala v

číst více
Předchozí stránka
Následující stránka