Vyhledávání

Magazín

Svoboda & Williams je exkluzivním prodejcem Quadria

Realitní kancelář Svoboda & Williams získala exkluzivní mandát k prodeji luxusních bytů, které budou součástí projektu Quadrio. „Jsme potěšeni, že můžeme reprezentovat tento nadčasový projekt. Quadrio zvyšuje úroveň bydlení ve městě. Celý komplex bude mít pozitivní vliv jak na centrum města tak na realitní trh,“ prohlásil Prokop Svoboda, spolumajitel Svoboda & Williams.

 

Investiční a developerská společnost CPI Group v polovině února 2013 odkoupila zbývající podíl v projektu Copa Centrum Národní od švýcarského podnikatele Sebastiana Pawlowského. Stala se tak jediným vlastníkem projektu, kterému dala i nový název Quadrio.

 

 

Cítili jsme potřebu dát nový impuls nejen výstavbě, ale také samotnému projektu, který chceme dlouhodobě vlastnit. Nájemci tak mohou počítat s trvalými vztahy a zodpovědnou správou objektu ze strany vlastníka,“ uvedl Zdeněk Havelka, generální ředitel CPI Group. „Nový název odráží jak tvar komplexu a jeho architektonickou stránku, tak i funkční rozdělení,“ dodal Havelka.

 

Komplex Quadrio nabízí nejen byty o dispozicích 2+kk, 3+kk, ale i luxusní mezonety 4+kk a 5+kk. Součástí všech bytů budou balkony, v nejvyšších patrech střešní terasy. Projekt je dílem významného architektonického studia Cigler Marani Architects.

 

 

Návštěvníci a nájemci také ocení podzemní parkoviště s kapacitou 250 míst. Součástí celého komplexu budou špičkové kanceláře, nákupní galerie a náměstí, na kterém vznikne odpočinková zóna se zelení, lavičkami a zahradními restauracemi.

 

Největší předností je poloha nově vznikajících moderních bytů. Projekt Quadrio se nachází v historickém jádru Prahy v bezprostřední blízkosti stanice metra Národní třída. Vyznačuje se výjimečnou moderní architekturou a navíc vlastním parkováním, kterého je v centru města nedostatek.

 

 

„Naší vizí bylo vytvořit moderní, sebevědomou budovu s velmi silnou koncepcí, ale zároveň projekt zasadit do kontextu městského prostředí a okolí památkově chráněné zóny,“ uvedl doc. Ing. arch. Jakub Cígler z Cigler Marani Architects.

 

Sousedství Quadria nabízí veškerou občanskou vybavenost. V samotném komplexu se budou nacházet restaurace, butiky a služby. Součástí obchodních pasáží bude ve 2. podzemním podlaží výstup ze stanice metra B Národní třída. Před budovou se nachází tramvajové linky.

 

Pasáže budou navíc ve třech podlažích propojeny i s obchodním domem My. Výstavba komplexu začala v létě 2012 a jeho dokončení se plánuje na podzim 2014.