Praha, 22. listopadu 2017

Říká se, že vybrat dárek pro ženu je nejtěžší vánoční úkol. A přitom lze každou ženu potěšit poukazem na masáž, kosmetikou, wellness víkendem či hezkou kabelkou. S muži je to ale ve skutečnosti mnohem složitější. Jaké dárky jim vlastně udělají radost?

Když je váš muž hračička

V každém muži je kousek dítěte, takže každý muž je trochu hračička. Proto se vyplatí projít si nabídku gadgetů a dalších elektronických novinek. Pokud nenarazíte na nic, co by mohlo muže, pro kterého hledáte dárek, oslovit, vsaďte na jistotu. Těžko najdete muže, kterého by nepotěšil dron s kamerou. Je s ním spousta zábavy a dá se skvěle využít i k praktickým záležitostem.

Tip: Podívejte se na iStyle.eu, kde najdete spoustu skvělých tipů na vánoční dárky pro muže – hračičky. Od chytrých hodinek, přes hudební sluchátka až po sportovní vychytávky.

dron s kamerou

Když váš muž miluje hudbu

Pro hudebníka určitě najdete hned několik tipů na dárek. Bubeníka potěšíte zásobou nových paliček, kytaristu potěší třeba nový reproduktor a milovník elektronické hudby se bude tetelit nad novou loop machine. Pokud má rád hudbu, ale zrovna na žádný nástroj nehraje, mrkněte se třeba bluetooth reproduktoru nebo bezdrátových sluchátkách.

bt reproduktor

Zážitky vedou

Stejně jako v minulých letech budou i letošní Vánoce patřit zážitkům. Díky nepřebernému množství nabídek jsou dárkové poukazy k Vánocům velmi oblíbené na všech frontách. Je ale potřeba zvolit ten správný poukaz – pro gurmány nějaký gastronomický zážitek, pro sportovce ski pas, pro milovníka přírody třeba výlet na Šumavu.

speakre dock

Když si stejně nevíte rady…

… poraďte se s jeho kamarády. Ti určitě vědí, po čem jeho srdce prahne, a vy si nebudete muset lámat hlavu!