Vyhledávání

Realitní kanceláře

Home Sweet Home Praha 1, Politických vězňů 5/1511

V.I.P. realitní servis pro všechny. Abyste bydleli brzy a spokojeně. Na našich internetových stránkách si vyberete nemovitost k prodeji či pronájmu. Možnost kontaktovat přímo makléře s konkrétní poptávkou. Máme více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi. Nabízíme kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb.

Nabídky nemovitostí (767)
Home For You Praha 2, Polská 1716 / 54

Realitní kancelář se 7letou praxí na pražském trhu nemovitostí. Poskytujeme kompletní servis při prodeji a pronájmu nadstandardních rezidenčních nemovitostí v atraktivních lokalitách Prahy, hypoteční úvěry a službu homestaging.

Nabídky nemovitostí (0)
TIDE REALITY, s.r.o Praha 2, Dřevná 2

TIDE Reality je dnes úspěšnou realitní kanceláří, která realizovala více než 5000 úspěšných obchodů. Naše činnost pokrývá pronájmy bytů a vil, prodej nově stavěných bytů i poradenství pro developerské společnosti.

Nabídky nemovitostí (55)
2M Properties, s. r. o. Černošice, Praha-západ, Leknínová 2056

Relitní kancelář sídlící na Praze - západ s širokou nabídkou nemovitostí, včetně zahraničních nabídek (např. Florida, USA). Naší hlavní specializací jsou byty a domy. Nabízíme také pronájem garáží, apartmánů (včetně apartmánů u moře), kanceláří, garsonek, nebytových prostor a podobně.

Nabídky nemovitostí (12)
Dumrealit.cz Praha 5 Smíchov, Svornosti 985/8

Síť realitních kanceláří působící na celém území České republiky. Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí, včetně profesionálního servisu – právnické služby, hypotéky a poradenský servis. DUMREALIT.CZ je sítí nezávisle vlastněných a provozovaných frančízingových realitních kanceláří, které nabízejí širokou škálu realitních služeb.

Nabídky nemovitostí (486)
ADVANCED Real Estate, s. r. o. Praha 2-Vinohrady, Vinohradská 939/39

V naší nabídce naleznete unikátní byty, rodinné domy, vily a komerční objekty umístěné především v centru Prahy a exkluzivních lokalitách širšího centra Prahy, Prahy-západ a Prahy-východ. Důraz klademe především na důslednost, kvalitu naší práce, individuální přátelský přístup a bezstarostné na míru navržené vyřízení Vaší záležitosti. Hlavním cílem naší společnosti je Vaše 100% spokojenost, kterou zajistí náš stabilní kvalifikovaný tým s dlouholetými zkušenostmi na realitním trhu v České republice, který poskytuje komplexní odborné služby v oblasti realit v českém a anglickém jazyce.

Nabídky nemovitostí (96)
REAL1 Praha 1, Spálená 104/43

Nabídka služeb realitní a investiční kanceláře. Pronájem a prodej bytů, domů, pozemků a nebytových prostor. Realizace projektů fotovoltaických elektráren. Dále nabízíme kompletní správu bytů a nemovitostí, komplexní servis a joint-ventures pro realitní investory, půdní vestavby a nástavby & development.

Nabídky nemovitostí (54)
AIR nemovitosti Praha 3, Bořivojova 54

Pronájem a prodej nemovitostí, odhady a konzultace v oblasti obchodování s nemovitostmi a provádění průzkumu trhu.

Nabídky nemovitostí (19)
Appartamenti-luxusní byty-Praha, s. r. o. Praha 1, Vlašská 12

Naše realitní kancelář se touto činností zabývá od roku 1999 a naší specializací jsou převážně luxusní byty v centru Prahy a jeho okolí. Zabýváme se prodejem a pronájmem bytů, činžovních domů, komerčních nemovitostí a nebytových prostor, ale i historických objektů. Úzce spolupracujeme s velkými italskými společnostmi vlastnícími nemovitosti po celé Praze. A proto i vy můžete mít jistotu, že o Vás bude dobře postaráno a že s námi budete jistě spokojeni, neboť se Vám budeme snažit vyhovět ve všech vašich přáních týkajících se nemovitostí.

Nabídky nemovitostí (86)
At Home Prague s.r.o. Praha 1, Revoluční 1082/8

Jsme pražská pobočka mezinárodní realitní kanceláře At Home Network, která se zabývá dlouhodobým pronájmem a prodejem nadstandardních nemovitostí pro především zahraniční klientelu. Dále nabízíme i komplexní relokační služby. Náš tým je mezinárodní, naši kolegové hovoří různými cizími jazyky a jsou různých národností.

Nabídky nemovitostí (67)
ATLAS Reality, s.r.o. Praha 3, Táboritská 1000/23

Pronájem a prodej vil, rodinných domů, bytů, pozemků i komerčních nemovitostí. Správa nemovitostí. Naše realitní kancelář ATLAS reality působí na trhu již desáttým rokem. Za tuto dobu jsme pro naše klienty vyhledali a zprostředkovali již více než 1000 nemovitostí k pronájmu a prodeji. Soustřeďujeme se převážně na pronájmy domů a bytů a zároveň zprostředkováváme prodej bytů v osobním nebo družstevním vlastnictví.

Nabídky nemovitostí (236)
GENERAL REALITY a.s. Praha 1, Václavské náměstí 64

Nabízíme komplexní služby spojené s prodejem, pronájmem, koupí či převodem nemovitosti. Zajišťujeme také finanční, právní a hypoteční poradenství. GENERAL REALITY a.s. není jen realitní kancelář. Nejsme všude a neděláme všechno. Ale tam, kde se s námi a našimi makléři setkáte, nabízíme služby, kterým věříme a za kterými si stojíme.

Nabídky nemovitostí (84)
HAPPY HOUSE RENTALS Praha 2, Uruguayská 78/12

Téměř 15 let jsme jednou z předních doporučovaných RK. Zajišťujeme prodej bytů, RD/vil a ČD, pronájem dlouhodobý i na několik měsíců. Spravujeme byty/RD majitelům žijícím v cizině. Jsme členy asociace RK. Rádi poskytneme reference od našich klientů.

Nabídky nemovitostí (216)
OPTUS Reality Praha 4 - Braník, Za Mlýnem 1596/3

Nabídka služeb realitní kanceláře. OPTUS Reality nabízí pronájem nemovitostí v Praze. Jedná se především o byty, ale v nabídce najdeme i domy nebo komerční prostory. OPTUS Reality se soustředí obzvláště na pražskou část Smíchov včetně jeho okolí, dále Nové Město a Staré Město.

Nabídky nemovitostí (17)
Prague & Int. Properties s.r.o. Praha 1, Karlova 19

Realitní kancelář se zahraničním partnerem se sídlem v Londýně, Dubaji a Vídni, která poskytuje kompletní servis v prodeji, nákupu a pronájmu rezidenčních a komerčních nemovitostí v atraktivních lokalitách Prahy. Pomůžeme vám vybrat takové bydlení, které bude patřičně reprezentativní, a to nejen svým stylem, ale i polohou a okolím.

Nabídky nemovitostí (54)
Prague Service4U Praha 9, Pod Nouzovem 969/3

Provozujeme realitní kancelář. Specializujeme se zejména na nemovitosti v Praze a okolí. Každá nemovitost má specifický způsob pronájmu. Přesto mají všechny také společné kroky a body. Díky flexibilitě nabízíme všechny typy nemovitostí, a to i v zahraničí. Výhodné investiční příležitosti.

Nabídky nemovitostí (13)
PRIME PROPERTY Praha 2, Mánesova 54

Jsme britská realitní kancelář založená v roce 1996 a nabízíme celou škálu realitních služeb českým i zahraničním klientům. Naším cílem je učinit proces pronájmu, prodeje či koupě profesionální ale i příjemnou záležitostí. Nabízíme širokou nabídku nemovitostí ve všech oblastech Prahy a ve všech cenových relacích.

Nabídky nemovitostí (634)
SCADRA, s.r.o. Praha 8, Křižíkova 275/11

Zabýváme se developerskou činností. Pokud hledáte bydlení s vynikajícími atributy, Vaši budoucnost objevíte v Diamond Corner. Komfortní podmínky, ideální lokace, skvělá investice. Už není třeba říkat víc. Navštivte nás a přesvědčte se sami.

Nabídky nemovitostí (3)
VÝBĚR REALITY, s.r.o. Praha 1, Krakovská 1366/25

Realitní kancelář - již 15 let na trhu nemovitostí, z toho 13 let jako s. r. o. Naše nabídka obsahuje prodeje bytů, prodeje domů, pronájmy bytů, pronájmy domů: 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1 a větší. Samozřejmostí jsou i prodeje pozemků a výkupy zadlužených nemovitostí do 24 hod. ZDARMA Vám zajistíme znalecký posudek, hypotéku či úvěr, právní, finanční a daňový servis. Programy pro developery a stavební společnosti. Ochota a spokojený klient je u nás norma. Reality pro každého.

Nabídky nemovitostí (103)
Rooms agentura, s.r.o. Praha 5, Ostrovského 253/3

Nabízíme dlouhodobé a krátkodobé pronájmy bytů, apartmánů v centru Prahy, prodej bytů a rodinných domů v Praze a okolí. Mluvíme anglicky a německy.

Nabídky nemovitostí (17)
Předchozí stránka
Následující stránka