Typ nemovitosti
Nerozhoduje
domydomy
domybyty
domypozemky
domykomerční nemovitosti
domyostatní nemovitosti
Typ nabídky
Nerozhoduje
Prodej
Pronájem
Kraj
Nerozhoduje
Karlovarský kraj
Plzeňský kraj
Jihočeský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Zlínský kraj
Hl. město Praha
Olomoucký kraj
Královéhradecký kraj
Pardubický kraj
Jihomoravský kraj
Vysočina
Středočeský kraj

Prostory na prodej, ubytování, Lhota

Lhota, 27 301, Fr. Černého 9

100 000 000 Kč (za nemovitost) Cena k jednání

Prostory na prodej / ubytování / 3500 m2 - Prostory na prodej typu ubytování za nabídkovou cenu 100 000 000 Kč. Vybraná nemovitost - Ubytování. Plocha nemovitosti je 3500 m2.

Exkluzivní nabídka penzionu U Stromu ležícího na pozemku o rozloze 22 808 m2, který se nachází 25 km od Prahy na okraji CHKO Křivoklátsko. Tato lokalita je proslulá bohatou faunou i florou, nabízí oázu klidu, a neskýtané možnosti ať už aktivního, či relaxačního vyžití. Rozsáhlý komplex několika vzájemně propojených budov zahrnuje 22 prostorných pokojů vč. bezbariérových s vlastním sociálním zařízením s kapacitou lůžek pro 74 osob, vstupní recepci s krbem, velkoryse řešenou restauraci s barem, pecí na pizzu a plně vybavenou kuchyní, vlastní vinný sklep, prostorné skladové prostory, bazén (15x8 m) se slanou vodou. Výhodou ubytovacího zařízení je možnost využití koňských stájí pro 20 koní. Personální ubytování ve vlastních bytových jednotkách o dispozicích 1+kk, 2+kk a 4+kk. Ekologické a energeticky nenáročné vytápění penzionu zajišťují solární panely a tepelné čerpadlo. Poloha pozemku nabízí nespočet příležitostí k aktivní relaxaci a trávení volného času v krásné přírodě (pěší turistika, cyklostezky, houbaření). Rozsáhlý prostor penzionu má mnohostranné využití. Možnost vybudování spa and wellness, využití popř. pro prostory školícího centra. Umístěním v přírodě umožňuje vybudování rodinného sídla se provozováním biofarmy. Součástí kupní ceny jsou přilehlé pozemky 22808m2 (červeně vyznačené na plánku) s možností realizace výstavby golfového hřiště, tenisových kurtů, nebo jiného sportoviště. Možnost přikoupení dalších pozemků o rozloze téměř 55 000 m2. V současné době areál slouží k pořádání víkendových společenských akcí, teambuildingů, meetingů a je plně obsazen. Zajímavá investiční příležitost díky flexibilnímu využití prostor objektu a atraktivnímu umístění v krásné přírodě, nedaleko Prahy s výbornou dostupností do centra metropole a na letiště. PENB-G. ID nemovitosti GAS0069-0001.

Cena
100 000 000 Kč
Poznámka k ceně
k jednání
Dispozice
ubytování
Užitná plocha
3 500 m2
ID nabídky
GAS0069-0001
Aktualizace
14.06.2019
Aktivní dní
339
Typ budovy
cihlová
Stav
dobrý
Stavba
cihlová
Typ domu
patrový
Bezbariérový
ne
Aktivní
ano

poptat nemovitost

Odesláním formuláře udělujete souhlas s pravidly ochrany osobních údajů

Faraon Reality s.r.o.

e-mail: info@faraon.cz

Faraon Reality, s.r.o.

Polská 1211/26, 12000, Praha 2

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

spočítejte si svou hypotéku

měsíční splátka

- Kč

Při úroku - % p.a.

podrobný výpočet

Odeslat ke kalkulaci

zpět na kalkulačkuOdesláním formuláře udělujete souhlas s pravidly ochrany osobních údajů
KOMERČNÍ SDĚLENÍ
??[/cms/common/trans#bannerHpFooter-0.alt]????[/cms/common/trans#bannerHpFooter-0.alt]????[/cms/common/trans#bannerHpFooter-0.alt]??
spočítat
hypotéku