Typ nemovitosti
Nerozhoduje
domydomy
domybyty
domypozemky
domykomerční nemovitosti
domyostatní nemovitosti
Typ nabídky
Nerozhoduje
Prodej
Pronájem
Kraj
Nerozhoduje
Karlovarský kraj
Plzeňský kraj
Jihočeský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Zlínský kraj
Hl. město Praha
Olomoucký kraj
Královéhradecký kraj
Pardubický kraj
Jihomoravský kraj
Vysočina
Středočeský kraj

Pronájem prostor, obchodní prostor, Znojmo

Znojmo, Obroková

25 000 Kč (za měsíc) Cena + provize RK, Exkluzivně. + odstupné a jistina. Pro plátce DPH je cena 25000Kč plus DPH. Cena je uvedena včetně inkasa. Provize 1.5 násobek nájmu.

Pronájem prostor / obchodní prostor / 60 m2 - Pronájem prostor typu obchodní prostor za nabídkovou cenu 25 000 Kč. Vybraná nemovitost - Obchodní prostor. Plocha nemovitosti je 60 m2. Dostupné od 01.03.2024.

Exkluzivní nabídka pronájmu obchodního prostoru v přízemí v obchodním domu Dyje ve Znojmě na ulici Obroková. Vybavený prostor má 60m2 je rozdělený na prodejnu, sklad a kabinku.  V prostoru je fungující prodejna dětského oblečení a botiček fungující 14 let. Franšíza Coccodrillo - známé kvalitní značky.  Prodejna je zavedena, když se zeptáte nějakého Znojmáka, tak o prodejně ví i ti, co děti nemají, protože ji potkáte vždy, když něco v obchodním domě potřebujete. Hned vedle vchodu na pravé straně, vedle papírnictví. Když jsem se chystala na návštěvu za nynější majitelkou franšízy,  čekala jsem, že potkám obchod s velkým odstupným a spoustou zboží, které tam novému provozovateli zůstanou. Byla jsem naprosto uchvácená modelem franšízy, zjistila jsem, že toto podnikání je absolutně bezpečné a nízkonákladové. Zboží Vám chodí bez poštovného, dodavatel dělá objednávky sám a vy si můžete k tomu doobjednat to, co víte, že nutně potřebujete pro své stálé zákazníky. Během mé návštěvy v obchodě přišlo nakoupit docela dost lidí. Další výhodou je to, že co neprodáte zase vezmou zpět. Nemůže se tedy stát, že nakoupíte motiv, který nikdo nebude chtít a pak jej následně budete slevovat na úkor Vašeho zisku. Další informace Vám ráda poskytnu telefonicky nebo na prohlídce. Koncept je opravdu až neuvěřitelný. Na konci měsíce se pak nemusíte trápit s inventúrou, celý proces je krásně průhledný a přehledný. Za svou práci získáváte provizi.  Tak co je to pro Vás příležitost, jak být svým pánem bez rizika? Obraty se dozvíte na prohlídce. Stačí zavolat a potkáme se.Poskytujeme exkluzivitu na sortiment. Další infíčko: Objekt je střežen kamerovým systémem, alarmem napojeným na policii. Je zde možnost i vlastního vchodu. Jsou tu toalety pro personál. Parkování je možné před obchodem. Dodávka zboží je řešena zvláštním vchodem. V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat. Volné dle dohody.

Cena
25 000 Kč
Poznámka k ceně
Exkluzivně. + odstupné a jistina. Pro plátce DPH je cena 25000Kč plus DPH. Cena je uvedena včetně inkasa. Provize 1.5 násobek nájmu.
Provize
+ provize RK
Cena k jednání
ne
Dispozice
obchodní prostor
Užitná plocha
60 m2
ID nabídky
21266
Aktualizace
12.02.2024
Aktivní dní
19
Typ budovy
cihlová
Stav
velmi dobrý
Vybavení
ano
Parkování
ano
Podlaží
1
Podlaží celkem
4
Balkón
ne
Bazén
ne
Stavba
cihlová
Sklep
ne
Patro
1
Garáž
ne
Lodžie
ne
Typ domu
přízemní
Parkování
ano
Terasa
ne
Nízkoenergetický
ne
Energetická nárocnost budovy
G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky
č. 148/2007 Sb.
Hypotéka
ne
Plocha kanceláří
60
Míst k parkování
50
Převod do OV
ne
Datum nastěhování
01.03.2024
Aktivní
ano

poptat nemovitost

Odesláním formuláře udělujete souhlas s pravidly ochrany osobních údajů

Jana Krebsovárealitní makléř

krebsova@reality-proradost.cz

REALITY PRORADOST s.r.o.

Vídeňská 1014/18b, 63900, Štýřice

REKLAMA

spočítejte si svou hypotéku

svou hypotéku si právě počítá % zájemců

měsíční splátka

- Kč

Při úroku - % p.a.

Mám zájem o hypotéku

Odeslat ke kalkulaci

zpět na kalkulačkuOdesláním formuláře udělujete souhlas s pravidly ochrany osobních údajů
REKLAMA
REKLAMAHeimstadenHeimstadenHeimstaden
spočítat
hypotéku