Typ nemovitosti
Nerozhoduje
domydomy
domybyty
domypozemky
domykomerční nemovitosti
domyostatní nemovitosti
Typ nabídky
Nerozhoduje
Prodej
Pronájem
Kraj
Nerozhoduje
Karlovarský kraj
Plzeňský kraj
Jihočeský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Zlínský kraj
Hl. město Praha
Olomoucký kraj
Královéhradecký kraj
Pardubický kraj
Jihomoravský kraj
Vysočina
Středočeský kraj

Dům na prodej, rodinný dům, Žinkovy

Žinkovy, 33 554,  210

12 500 000 Kč (za nemovitost) Cena

Dům na prodej / rodinný dům / 245 m2 - Domy na prodej typu rodinný dům za nabídkovou cenu 12 500 000 Kč. Vybraná nemovitost - Rodinný dům. Plocha nemovitosti je 245 m2.

Moderní rekreační vila (dům) na Plzeňsku v blízkostí Novorenesančního zámku Žinkovy, jehož historie zasahuje hluboko do 12.století. Poloha domu umožňuje nejenom bezbřehý relax, ale také vyžití ve velkém sportovním areálu, který se nachází v pěším dosahu. V centru vesnice se rozprostírá park a velký Žinkovský rybník. V Žinkovech je dostačující občanská vybavenost pro pohodlné bydlení mateřská škola, základní škola, lékař, pošta, restaurace, obchody, penziony a zámecké kongresové centrum s hotelem. Krásná lesnatá krajina je protkaná sítí turistických cest vhodných pro pěší i pro cyklisty. Od pradávna tato utajená příroda lákala svojí malebnou krásou mnoho významných českých osobností, umělců, akademických malířů a filosofů. Známé město Nepomuk v blízkosti potěší svou architekturou každého příznivce historie. V okolí se též nachází Zámek Zelená Hora, naučná stezka či Městské muzeum. Moderní novostavba z roku 2014 se skládá ze dvou obytných budov 100 m2 a 48 m2 s terasou 43 m2, dále je zde zahradní barové sezení s krbem a vinárnou 30 m2, garáž a zastřešené parkovací stání pro 3 auta. Vila je obklopena velkým pozemkem s dekorativní zahradou parkového stylu o výměře 3.335 m2. K domu je vlastní asfaltový příjezd. Hlavní budova nabízí dispozici 3+kk s krbem, koupelnou, saunou, dvěma WC a technickou místností. Přilehlá samostatná budova s obytným podkrovím je určena pro hosty a k meditaci. Stavba je moderně a funkcionalisticky řešená, která zároveň zapadá do tradičního prostředí, byly zde použity kvalitní přírodní materiály dřevo a kámen. Tepelné čerpadlo s topnou klimatizací pro nízkonákladovou údržbu domu 1.600 Kč/měsíc. Vlastní voda z 30 m hlubokého vrtu. K nadstandardnímu vybavení patří sauna, vestavěné skříně, úložné prostory, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, kompletně vybavená kuchyňská linka na zakázku. Dům se nabízí s nábytkem, který je v ceně. Po dohodě je možné nábytek vystěhovat. Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti) ID nemovitosti EMA0032-0001.

Cena
12 500 000 Kč
Dispozice
rodinný dům
Plocha podlahová
245 m2
Užitná plocha
245 m2
Terasa
ano
ID nabídky
EMA0032-0001
Aktualizace
08.01.2020
Aktivní dní
68
Typ budovy
cihlová
Stav
velmi dobrý
Parkování
ano
Podlaží celkem
2
Velikost
Atypický
Stavba
cihlová
Garáž
ano
Typ domu
patrový
Parkování
ano
Terasa
ano
Bezbariérový
ne
Poloha domu
samostatný
Aktivní
ano

poptat nemovitost

Odesláním formuláře udělujete souhlas s pravidly ochrany osobních údajů

Faraon Reality s.r.o.realitní makléř

info@faraon.cz

Faraon Reality, s.r.o.

Polská 1211/26, 12000, Praha 2

REKLAMA

spočítejte si svou hypotéku

svou hypotéku si právě počítá % zájemců

měsíční splátka

- Kč

Při úroku - % p.a.

Mám zájem o hypotéku

Odeslat ke kalkulaci

zpět na kalkulačkuOdesláním formuláře udělujete souhlas s pravidly ochrany osobních údajů
REKLAMA
REKLAMA??[/cms/common/trans#bannerHpFooter-0.alt]????[/cms/common/trans#bannerHpFooter-0.alt]????[/cms/common/trans#bannerHpFooter-0.alt]??
spočítat
hypotéku