Typ nemovitosti
Nerozhoduje
domydomy
domybyty
domypozemky
domykomerční nemovitosti
domyostatní nemovitosti
Typ nabídky
Nerozhoduje
Prodej
Pronájem
Kraj
Nerozhoduje
Karlovarský kraj
Plzeňský kraj
Jihočeský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Zlínský kraj
Hl. město Praha
Olomoucký kraj
Královéhradecký kraj
Pardubický kraj
Jihomoravský kraj
Vysočina
Středočeský kraj

Pozemek na prodej, stavební parcely, Božkov - Mnichovice

Mnichovice, 25 164, Svahová 176

4 300 Kč (za m2) Cena včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu, včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu

Pozemek na prodej / stavební parcely / 905 m2 - Pozemky na prodej typu stavební parcely za nabídkovou cenu 4 300 Kč. Vybraná nemovitost - Stavební parcely. Plocha nemovitosti je 905 m2.

Nabízíme k prodeji krásný udržovaný stavební pozemek v obci Mnichovice - Božkov o velikosti 905 m2. Pozemek je lehce svažitého rázu s orientací na jihozápad. K pozemku vede příjezdová cesta z větší části zpevněna zatravňovací betonovou dlažbou. Cesta je v podílovém vlastnictví majitelů přilehlých pozemků. Pozemek je částečně zasíťován, kanalizace a vodovod je na hranici pozemku. Kopaná studna pak je v prostoru chatky s dobrou vodou. Na pozemku je řada vzrostlých ovocných stromů. Součástí pozemku je i podzděná, starší dřevěná chatka o velikosti 37 m2 a terasou. Uprostřed pozemku pak dřevěný altán pro odpočinek. Pozemek je možné dle ÚP obce Mnichovice k zastavění a to formou bydlení v krajině. (bližší informace k dispozici). Pozemek je zasazen do zvlněné krajiny Benešovské pahorkatiny, blízko je na vrch Pecný s nadmořskou výškou 545 m a město Říčany - několikrát vyhlášeny nejlepším místo pro život. Občanská vybavenost je v centru města Mnichovice vzdáleném cca 3 minuty jízdy autem. Cesta na okraj Prahy (metro Chodov) trvá cca 20 minut, dostupnost lokality zlepšuje vlaková doprava. Železniční stanice Mnichovice je vzdálena 15 minut chůzí a vlaky jezdí na Hlavní vlakové nádraží v Praze do 45 minut. Město Mnichovice se nachází v okrese Praha-východ, ve Středočeském kraji. Rozkládá se přibližně 25 km jihovýchodně od centra Prahy a 8 km jihovýchodně od města Říčany. Současné město je charakteristické převahou bydlení a rekreace v cenné krajině. Místním obyvatelům slouží komplexní občanská vybavenost (mateřská a základní škola, obchody, restaurace, zdravotní středisko, lékárna, pošta, dva kostely, zastávky veřejné dopravy, železniční zastávka, dětská hřiště, sportoviště, knihovna, lyžařský a sportovní areál, turistické a informační centrum atd.). Ve městě probíhá čilý turistický ruch, podporovaný významnými kulturními památkami, krásnou a čistou přírodou i mnoha kulturními a sportovními akcemi. Ke společenskému životu přispívá nejen vedení města, ale také místní spolky a sdružení. Pravidelně jsou zde pořádány tradiční kulturní a sportovní akce, na které jsou zváni místní obyvatelé i návštěvníci. K významným akcím patří především Mnichovické kramaření, Mariánská pouť nebo turistický pochod Po stopách kocoura Mikeše.

Cena
4 300 Kč
Poznámka k ceně
včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Poplatky
včetně poplatků
Provize
+ provize RK
Právní servis
včetně právního servisu
DPH
včetně DPH
Dispozice
stavební parcely
ID nabídky
00010
Aktualizace
13.10.2021
Aktivní dní
7
Voda
dálkový vodovod
Odpad
veřejná kanalizace
Elektřina
230V
Poloha domu
samostatný
Komunikace
betonová
asfaltová
Zástavba
obytná
Doprava
autobus
vlak
MHD
dálnice
silnice
Aktivní
ano

poptat nemovitost

Odesláním formuláře udělujete souhlas s pravidly ochrany osobních údajů

Recepce GE - Davidrealitní makléř

info@globe-estate.cz

GLOBE ESTATE s.r.o.

Krakovská 583/9, 11000, Praha 1

REKLAMA

spočítejte si svou hypotéku

svou hypotéku si právě počítá % zájemců

měsíční splátka

- Kč

Při úroku - % p.a.

Mám zájem o hypotéku

Odeslat ke kalkulaci

zpět na kalkulačkuOdesláním formuláře udělujete souhlas s pravidly ochrany osobních údajů
REKLAMA
REKLAMAHeimstadenHeimstadenHeimstaden
spočítat
hypotéku