Typ nemovitosti
Nerozhoduje
domydomy
domybyty
domypozemky
domykomerční nemovitosti
domyostatní nemovitosti
Typ nabídky
Nerozhoduje
Prodej
Pronájem
Kraj
Nerozhoduje
Karlovarský kraj
Plzeňský kraj
Jihočeský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Zlínský kraj
Hl. město Praha
Olomoucký kraj
Královéhradecký kraj
Pardubický kraj
Jihomoravský kraj
Vysočina
Středočeský kraj

Prostory na prodej, ostatní komerční prostory, Byala, Bulharsko -

37 500 000 Kč (za nemovitost) Cena Ke kupní ceně se připočítává 15%(notářské poplatky,místní daň,registrace do katastru,právní a fyzická kontrola předmětu koupě před uzavřením smlouvy,právní dohled a úschova peněz,zastupující advokát v Bulharsku,odměna pro makléře).

Prostory na prodej / ostatní komerční prostory / 2500 m2 - Prostory na prodej typu ostatní komerční prostory za nabídkovou cenu 37 500 000 Kč. Vybraná nemovitost - Ostatní komerční prostory. Plocha nemovitosti je 2500 m2. Dostupné od 16.03.2023.

Nabízíme vám k prodeji celý apartmánový komplex „Villa Galina“. V budově se nacházejí různé typy a velikosti apartmánů: Studiá, 7 dvoupokojových a 4 třípokojové apartmány – celkem 27 apartmánů.Většina apartmánů je zařízená a jejich rozloha je od 57 m2 – 100 m2.Bytový dům je vzdálen 400 m od pláže ve městě Byala. Byala je známou vinařskou oblastí. Víno, hrozny a množství druhů ryb z této oblasti sem lákali lidi už od starověku. Ve městě se nachází přístav, oblíbené místo mnoha lidí pro rodinnou dovolenou. Je zde rozvinutá infrastruktura včetně obchodů, restaurací, poliklinik, lékáren, bank atp. Koupě nemovitosti ve městě Byala je výhodná investice (nízké ceny v porovnání s jinými resorty), využitelná pro klidnou rodinnou dovolenou, a je vhodná i pro celoroční využití. Budova se nachází blízko centra města, je vzdálena 400 metrů od pláže. Komplex disponuje zelenými plochami, bazénem a parkovacími místy. K budově vede zpevněná asfaltová cesta, která je zároveň cestou na pláž či do centra města. Budova má osvědčení o uvedení do provozu (zákon 16) ode dne 01.08.2011. Při nákupu nemovitosti v Bulharsku budeme vaším spolehlivým partnerem. Tým specialistů v oblasti správy, pronájmu, práva, analýzy trhu a marketingu vám zaručí ty nejkvalitnější služby spojené s koupí apartmánů v Bulharsku. Nabízíme desítky apartmánů v lokalitě Byala,Obzor a Bansko.Pokud jste v naší nabídce nenašli co hledáte neváhejte nás kontaktovat, rádi pro Vás nalezneme nemovitost dle Vašich požadavků. Prohlídky jsou možné on-line či osobně dle dohody. Ke kupní ceně se připočítává 15%(notářské poplatky,místní daň,registrace do katastru,právní a fyzická kontrola předmětu koupě před uzavřením smlouvy,právní dohled a úschova peněz,zastupující advokát v Bulharsku,odměna pro makléře).

Cena
37 500 000 Kč
Poznámka k ceně
Ke kupní ceně se připočítává 15%(notářské poplatky,místní daň,registrace do katastru,právní a fyzická kontrola předmětu koupě před uzavřením smlouvy,právní dohled a úschova peněz,zastupující advokát v Bulharsku,odměna pro makléře).
Cena k jednání
ne
Dispozice
ostatní komerční prostory
Užitná plocha
2 500 m2
ID nabídky
17293
Aktualizace
16.03.2023
Aktivní dní
12
Typ budovy
cihlová
Stav
velmi dobrý
Vybavení
ano
Parkování
ano
Podlaží celkem
4
Balkón
ne
Bazén
ne
Stavba
cihlová
Sklep
ne
Garáž
ne
Lodžie
ne
Typ domu
patrový
Parkování
ano
Terasa
ne
Nízkoenergetický
ne
Energetická nárocnost budovy
G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky
c. 264/2020 Sb.
Hypotéka
ne
Plocha kanceláří
2 500
Míst k parkování
2
Převod do OV
ne
Datum nastěhování
16.03.2023
Aktivní
ano

poptat nemovitost

Odesláním formuláře udělujete souhlas s pravidly ochrany osobních údajů

Jana Drahošovárealitní makléř

drahosova@reality-proradost.cz

REALITY PRORADOST s.r.o.

Vídeňská 1014/18b, 63900, Štýřice

REKLAMA

spočítejte si svou hypotéku

svou hypotéku si právě počítá % zájemců

měsíční splátka

- Kč

Při úroku - % p.a.

Mám zájem o hypotéku

Odeslat ke kalkulaci

zpět na kalkulačkuOdesláním formuláře udělujete souhlas s pravidly ochrany osobních údajů
REKLAMA
spočítat
hypotéku