Reality BrunnerPraha 1, V Jámě 1

Realitám se věnuji již 15 let a stále považuji realitní trh za jeden z nejzajímavějších a nejinspirativnějších trhů vůbec. Reality hrají v životě každého z nás velmi důležitou roli. Nemovitosti a především ty, které jsou naším domovem a kde trávíme nejvíce našeho času, velmi silně ovlivňují náš život a jeho kvalitu. Komplexní zkušenosti jsem načerpal v realitní kanceláři Mentis & Partners, s.r.o. kde jsem pracoval po celých 15 let na pozici makléř rezidenčních pronájmů, manažer oddělení pronájmů a v posledních 10 letech jako makléř rezidenčních prodejů se specializací na prodej bytů a domů či menších developerských projektů v Praze a nejbližším okolí. Za dobu svého působení na pražském trhu jsem uzavřel stovky nájemních smluv a zobchodoval nemovitosti za stovky milionů korun. Co je však mnohem důležitější, získal jsem za tu dobu mnoho přátel, obchodních partnerů a především věrných zákazníků, jejichž doporučení mých služeb již zajišťuje více než 70% realizovaných obchodů. Založením vlastní realitní společnosti a spoluprací se společností QARA s.r.o. jsem se rozhodl posunout svou vášeň pro nemovitosti na novou a vyšší úroveň, jejíž podstatou stále zůstává poctivý přístup k obchodu, profesionálně a komplexně odvedené služby při prodeji či pronájmu Vaší nemovitosti. Tyto hodnoty, ale především Vaše spokojenost jsou pro mě tím nejhodnotnějším aspektem mé práce. Budu velmi rád, pokud mě o tom necháte přesvědčit i Vás!

Reality FROLÍK | privátní realitní makléřPraha 6, Národní obrany 10

Pracuji jako privátní realitní makléř. Poskytuji majitelům nemovitostí individuální realitní služby dle aktuálních potřeb klienta.

Reality GAIA, spol. s r.o.Hodonín, Dolní Valy 521/1

Reality HorákováPraha 9, Pod Nouzovem 969/3

Jsem realitní makléřka na doporučení. Moje činnost se zabývá pronájmem a prodejem bytů, domů a komerčních objektů v Praze a okolí.

RESIDOMO, s.r.o.Ostrava, Gregorova 2582/3

RESIDOMO, s.r.o.

Rooms agentura, s.r.o.Praha 5, Ostrovského 253/3

ROOMS agentura nabízí krátkodobé i dlouhodobé pronájmy a prodeje nemovitostí.

SCADRA, s.r.o.Praha 8, Křižíkova 275/11

Diamond Corner - Drahokam v centru Prahy 1.

simplyHome.czPraha 1, Bolzanova 1615/1

Hledáte / vlastníte zajímavou nemovitost v Praze? Obraťte se na SimplyHOME. Zakládáme si na individuálním přístupu a komplexnosti našich služeb.

Tereza BoháčováPraha 5, Renoirova 653/18

Chcete koupit či pronajmout byt, dům nebo pozemek? Spolehněte se na jedničku mezi realitkami. RE/MAX je tu pro vás na více než 110 místech v celé ČR.

TIDE REALITY, s.r.o.Praha 2, Dřevná 2

Realitní kancelář specializovaná na byty, domy a pozemky v Praze a okolí. Od r. 1993 poskytujeme komplexní služby při prodeji a pronájmu rezidenčních nemovitostí. Již 16 let sídlíme na Praze 2.

PředchozíNásledující