Poslední volný dům k prodeji

Praha 8 v poslední době nabízí tolik zajímavého bydlení, že není vůbec snadné si vybrat. Jedním z takových projektů je i Rezidence Červený Mlýn v Praze 8, Ďáblicích, kde vzniklo 24 řadových domů nabízejících vše, co od tohoto druhu bydlení očekáváte.

 

To na vlastní kůži zkusilo už tolik jedinců a rodin, že zbyl poslední dům. Bydlet v Červeném Mlýně může tedy ještě jeden z vás.

 

Nízkoenergetické bydlení

Červený Mlýn v Praze 8 nabízí nízkou energetickou náročnost ekologických staveb v blízkosti nově vybudovaného parku s jezírkem a klidnou lokalitu Ďáblic. Všechny byty mají garáže propojené se vstupní halou, nebo parkovací stání na zahrádce.

 

 

Domky mají rovnou střechu, takže ani vrchní patro nemá žádné šikmé stropy, což umožňuje využít každý kout místností.

 

Poslední šance k bydlení v Rezidenci Červený Mlýn

Jak již bylo zdůrazněno, volný domek v Rezidenci Červený Mlýn zbývá už poslední. Jedná se o řadový dům se dvěma podlažími a garáží. Užitná plocha měří 144 m2, zastavěná plocha 91 m2, a pozemek zabírá celých 259 m2.

 

Za těmito čísly se skrývá 5+kk a těšit se můžete zejména na velkou hlavní místnost s prostorným kuchyňským koutem. Dále zde najdete toaletu a vstup do garáže pro jeden vůz.

 

Vrchní patro nabízí změnu půdorysu, což vám vykouzlí buď čtyři ložnice s koupelnou, samostatným WC a místností pro prádelnu, nebo můžete mít tři ložnice, dvě koupelny a prostornou místnost pro šatnu či sklad.

 

 

Domek kromě dispozičních změn nabízí hlavně dost prostoru, kde můžete upustit uzdu své fantazii a vytvořit si bydlení k obrazu svému. Cena domu je 5.613.199 Kč včetně DPH.

 

Okno do zahrady

Zahrádky jsou celkem prostorné, ovšem musíte počítat s menším soukromím na pozemku, jako u všech řadových domků. Francouzská okna dodají spoustu světla a slunce.

 

Vstup na zahrádku je přímo z hlavní obytné místnosti, ze které tak můžete sledovat svou pěstěnou zelenou chloubu. Předzahrádky řadových domků z Rezidence Červený Mlýn jsou dostatečně prostorné i na větší zahradní oslavy nebo jen posezení s rodinou.