Nová vila ve Strašnicích

Bydlet ve Vile Na Výsluní znamená bydlet v pražských Strašnicích v moderní a energeticky pasivní bytové vile. Ulice Na Výsluní má nejen pěkně znějící název, ale např. ve 30. letech to byla velmi vyhledávaná ulice pražské elity. Vy se můžete stát součástí vilové zástavby Strašnic právě díky Vile Na Výsluní, respektive jednomu z bytů, které projekt nabízí.

 

Pasivní bydlení s výhledem

Vila Na Výsluní je budova energeticky pasivní, což s sebou nese jen výhody. Ušetříte hlavně za vytápění, protože pasivní byty jsou vybaveny systémem výměny vzduchu, díky kterému máte doma čerstvý a hlavně čistý vzduch, příjemnou teplotu a nepřicházíte o cenné teplo jako v případě větrání oknem.

 

Budova stojí v zahradě původní vily ze 30. let, takže se můžete těšit i na příjemnou zeleň a předzahrádky u bytů ve spodním patře. Architektonicky spojuje Vila Na Výsluní moderní design s estetickým vnímáním okolí a rezidentům umožňuje velké balkony i terasy, ze kterých je výhled do zahrad.

 

 

Zhruba polovina bytů je stále k prodeji

Ve Vile Na Výsluní nalezneme celkem 15 bytů o rozloze 54–119 m2 a 25 podzemních garážových stání. Strašnice a hlavně Vila Na Výsluní jsou pět minut od centra, což dělá už z takto luxusního bydlení ještě lákavější nabídku.

 

Nejmenší byt, tedy 2+kk o rozměrech 55,6 m2 s 8,47m2 balkonem koupíte za 4.565.372 Kč včetně DPH, což není zrovna málo. Takový byt nenabízí nic navíc, kromě místnosti připravené pro prádelnu. Naopak nejdražší byt už měří téměř sto metrů a ještě k němu máte i krásnou 64 metrů velkou terasu. Cena je více než dvojnásobná, tedy necelých 9,9 milionu korun.

 

 

Terasa lemuje téměř celý byt a je rozhodně tím nejzajímavějším na celém bydlení. Kromě tří ložnic zde najdeme hlavní místnost, která je sice dlouhá, ale také úzká, což bude majitele dost omezovat ve výběru vybavení  a dekorací.

 

Z 20. let až do současnosti

Vila Na Výsluní se zařadila mezi vilovou zástavbu z 20. let a doplnila tak atmosféru Strašnic. Vzrostlé zahrady na každém rohu dokážou zaujmout, a dost možná ve vás probudí touhu po zdejším bydlení. Poblíž naleznete tramvaje a po dvou zastávkách i metro Želivského.

 

Kousek od vily naleznete OC Floru, park Gutovku, plavecký bazén, fitness, kino a spoutu dalších míst, které jistě oceníte.