Společnost CA IMMO oznámila pronájem kancelářských prostor společnosti Allegro Group CZ. Ta se nastěhovala do budovy Danube House v pražském Karlíně.

Kancelářská budova Danube House dostala své jméno podle řeky Dunaj (Danube) a je vlajkovou lodí projektu River City Prague z portfolia CA IMMO Real Estate Management Czech Republic s.r.o. Tato budova z červeného pískovce se skleněným klínem má jedenáct nadzemních podlaží a dvě podlaží podzemní. Prosklené plochy zasazené do pískovcové fasády nabízejí atraktivní výhled na řeku a Pražský hrad a společnost Allegro Group CZ má své nové kanceláře v devátém patře budovy.

"Jsme rádi, že si holding Allegro Group CZ, který provozuje například největší obchodní portál Aukro.cz , vybral za své nové sídlo právě Danube House," říká Alois Vyleta, ředitel české kanceláře CA IMMO, a dodává, "věříme, že si zaměstnanci společnosti budovu Danube House a celý areál River City Prague rychle oblíbí a nové prostory přispějí k dalšímu úspěšnému růstu společnosti."

Budova Danube House má celkem 19 800 m? kancelářských prostor a 1 200 m? ploch pro služby (restaurace, obchody či kavárny). V podzemním parkovišti je k dispozici 253 parkovacích míst.Okolí budovy s pěší zónou a cyklistickou stezkou podél Vltavy, které bylo zkultivované v rámci výstavby Danube House, je včetně atria budovy přístupné veřejnosti.

O společnosti CA IMMO

Společnost CA IMMO byla založena v roce 1987. Investuje do komerčních nemovitostí (speciálně kancelářských budov) v Rakousku, Německu a střední a východní Evropě. Akvizicí společnosti Europolis získala společnost aktiva v hodnotě cca 1,5 miliardy eur. Majetek spravovaný společností CA IMMO činí od začátku roku 2011 více než 5 miliard eur, z toho aktiva ve východní, střední a jihovýchodní Evropě a Německu představují cca 40 %. Portfolio skupiny v České republice zahrnuje 230 000 m2 pronajímatelné plochy v celkové hodnotě cca 440 milionů eur a to včetně pražských kancelářských budov Kavčí Hory Office Park, Technopark, Danube House, Nile House, a Amazon Court, tří obchodních center (Olympia Mladá Boleslav, Olympia Teplice, OC Šestka), dvou hotelů a anglické mezinárodní školy. CA IMMO je kótovaná na vídeňské burze od roku 1988 a v současné době je obchodovatelných 83 % jejích akcií.

Více informací o společnosti Allegro Group CZ, s.r.o.

Allegro Group CZ vznikla v roce 2011 jako holdingová struktura polské Allegro Group. Soustředí se na market place platformy, díky kterým mohou uživatelé na internetu současně prodávat i nakupovat na jednom místě. Do portfolia Allegro Group patří například největší obchodní portál Aukro.cz, nezávislí srovnávač zboží Heuréka.cz, poskytovatel e-hopů NetDirect nebo realitní servis bezrealitky.cz a dalších patnáct úspěšných servisů.

Pro další informace kontaktujte:

CA Immo Real Estate Management s.r.o. Alois Vyleta Managing Director tel.: + 420 233 109 310 e-mail: alois.vyleta@caimmo.cz www.caimmoag.com

CA Immo Real Estate Management s.r.o. Petr Žalský Leasing Management tel.: + 420 233 109 319 e-mail: petr.zalsky@caimmo.cz www.caimmoag.com

Crest Communications a.s. Andrea Pitronová Account Manager tel.: + 420 222 927 111 e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz www.crestcom.cz