V areálu nejvelkorysejšího rezidenčního projektu v České republice Central Park Praha vznikne nový fitness & wellness klub se službami nejvyšší kvality. Architekturu klubu včetně interiérů bude mít na starosti renomovaná britská společnost S&P Architects. Ta zvítězila ve výběrovém řízení díky návrhu designu i svému vynikajícímu renomé.

Britské studio S&P Architects sídlí v Londýně, má pobočky ve Velké Británii a Irsku a zaměstnává přes 100 architektů, techniků a designérů. Studio S&P působí v oblasti sportovní architektury více než 25 let a patří mezi přední designéry health & fitness klubů. Ve Velké Británii pracovali např. pro řetězce fitness center Holmes Place, Cannons, Roko či Topnotch. S&P Architects a architektka Zaha Hadid zvítězili společně v soutěži o design nového plaveckého komplexu Aquatic Centre pro olympijské hry 2012 v Londýně.

Milan Ganik, ředitel společnosti CPP Development, k projektu Fitness & Wellness Club Central Park Praha řekl: „Ambicí našeho projektu je vybudovat sportovní a relaxační centrum na světové úrovni. Jak na úrovni interiérů a vybavení, tak v osobním přístupu špičkových trenérů a šíří záběru moderních programů pro celou rodinu.“

V klubu naleznou komfortní zázemí všichni, kteří vyznávají aktivní a zdravý životní styl. Budou moci využívat posilovnu s nejmodernějším vybavením, intenzivně se věnovat aerobiku, kick boxu, spinningu nebo si naopak vybrat klidná meditační cvičení typu jóga či tai-či. Plavecký bazén je navržen pro sportovní plavání, ale nabídne příležitosti i pro aqua aerobik nebo dětské hry. K dispozici bude též prostor pro příjemnou relaxaci: vířivý bazén, solárium, sauna nebo masážní a kosmetický salón, kde se klienti mohou nechat doslova hýčkat. Zázemí centra tvoří restaurace a dětský klub, kde na děti bude dohlížet školený personál. Vedle hlídání budou v nabídce i dětské programy pro aktivní využití jejich volného času. Příznivcům tenisu budou též k dispozici venkovní tenisové kurty.

Fitness & wellness klub v areálu Central Park Praha bude sloužit nejen rezidentům tohoto rezidenčního komplexu, členství v klubu je otevřeno všem zájemcům.

Unikátní projekt nové rezidenční čtvrti Central Park Praha vzniká v Praze 3 na rozhraní Žižkova a Vinohrad v těsném sousedství parku Parukářka. Hybridní charakter projektu Central Park Praha kombinuje krajinotvorbu s architekturou, prvky bytu a rodinného domu, soukromí rezidence s pohodlím a službami špičkového hotelu. Tento projekt nabízí rozsah služeb, který v České republice dosud nemá obdoby: od úklidu a údržby přes mytí vozu, donášku jídla i léků, programy pro děti, venčení domácích mazlíčků, překladatelské služby až po asistenci při jednání s místními úřady. Promyšlená koncepce čtvrti kombinuje bydlení ve věžových domech s vila domky, umístěnými ve svahu kolem nového soukromého parku. Projekt doplňuje luxusní sportovní a wellness klub s plaveckým bazénem, kurty na tenis a širokým spektrem fitness studií i zázemí pro děti. Terénní vlna přirozeně uzavírá celou oblast před nevítanými návštěvníky.

Další informace:

Crest Communications

http://www.crestcom.cz/tiskove_stredisko/presscenter.php