Na začátku července přivítala budova Kavčí Hory Office Park další nájemce - GfK Czech a INCOMA GfK, přední poskytovatele komplexních služeb a poradenského servisu v oblasti výzkumu trhu. Společnosti budou obývat více než 2600 m2 a své nové kanceláře zde nalezne 148 lidí.

"Těší nás, že si GfK Czech a INCOMA GfK vybraly za své nové sídlo právě budovu Kavčí Hory Office Park," říká ředitel developerské společnosti Europolis Petr Urbánek a dodává, "od začátku tohoto roku se nám jen na budově Kavčí Hory OP podařilo uzavřít nájemní smlouvy na více než 24 000 m2 kancelářských prostor, a tím je jedna z největších administrativních budov v Praze pronajata ze 65 %".

Kavčí Hory Office Park představuje další administrativní projekt patřící do portfolia skupiny Europolis. Budova Kavčí Hory Office Park se nachází v Praze 4, má 5 podzemních a 11 nadzemních podlaží, je postavena ve tvaru hřebene. Ten tvoří kolmá křídla s pěti, respektive jedenácti nadzemními podlažími propojenými spojovacím traktem. V podzemní části se nacházejí parkovací plochy a technické zázemí budovy, nadzemní podlaží nabízí téměř 37000 m2 kancelářských ploch.

"Naším cílem bylo vytvořit moderní a příjemné prostředí, které bude motivující pro naše zaměstnance a přátelské pro naše klienty. Věřím, že se nám to podařilo," komentuje nové kanceláře v budově Kavčí Hory Office Park Ondřej Tomas, generální ředitel GfK Czech. "Novou lokalitu jsme si zvolili díky moderním prostorám s kvalitním zázemím," popisuje volbu nového sídla Tomáš Drtina, Managing Partner společnosti INCOMA GfK, která poskytuje svým klientů poradenství zejména v oblasti maloobchodu a distribuce. "Důležitou roli při rozhodování o novém sídle hrála také dobrá dopravní dostupnost budovy pro naše klienty," dodává Tomáš Drtina.

Více informací naleznete zde.