Mít domácnost pod kontrolou i ve chvíli, kdy doma zrovna nejste? Dnes už to není žádný problém. Energeticky efektivní a pohodlný životní styl je nyní díky smart technologiím doslova na dosah ruky. Pomoci vám můžou při různých úkonech – při zabezpečení, regulaci teploty i osvětlení nebo třeba v péči o vašeho mazlíčka.

Když chcete mít náladu u vás doma pod kontrolou

Pro blížící se dlouhé a tmavé večery není nic lepšího než náladové osvětlení v každé místnosti vaší domácnosti. Díky chytrým LED žárovkám, bezdrátovému stmívači a mobilní aplikaci si budete moct zpříjemnit každý kout vašeho domova. A nebude vás to stát nic víc než kliknutí na vašem telefonu.

Díky chytré LED žárovce můžete osvětlení přizpůsobit atmosféře v každé místnosti zvlášť. Nejen, že můžete měnit intenzitu světla, ale dokonce i její barvu. Je jen na vás, zda zvolíte ovládání pomocí stmívače nebo aplikace. Ovládat najednou budete moct až 10 chytrých světelných zdrojů.

Náš tip:  https://www.ikea.com/cz/cs/p/tradfri-startovaci-sada-chytre-bezdratove-stmivatelne-bile- spektrum-80547567/

žárovka

Když páníček není doma, mazlíčci mají pré

Pokud jsou součástí vaší rodiny i zvířecí členové, bude tento tip přesně pro vás. Chytré misky, krmítka a fontánky jsou díky svým inovativním funkcím velmi oblíbená. A to zejména u chovatelů, kteří tráví více času mimo domov. Krmítka se vyrábí v mnoha variantách – základní dělení pak nabízí druhy pro psy, kočky i hlodavce. Na výběr budete mít i z různých druhů materiálů, jako je kov, keramika nebo plast.

Díky inteligentnímu dávkovači krmiva můžete naplánovat svému mazlíčkovi krmení během celého dne. Nastavitelná je nejen periodicita, ale také i množství krmení – vše si jednoduše nastavíte přes aplikaci v mobilu. Některá zařízení dokonce nabízejí i kameru s oboustranným audio systémem se zabudovaným mikrofonem a reproduktorem. Díky tomu budete schopni svému mazlíčkovi dopřát co největší kontakt i během vaší nepřítomnosti.
K chytrým krmítkům jsou ideálním doplněním i automatické fontánky, které nabízejí spolehlivý zdroj filtrované vody.

Náš tip:  https://www.alza.cz/tesla-smart-pet-feeder-camera-d6341688.htm

pes a krmítko

Otevírejte dveře pomocí chytré aplikace

Chytré zámky Smart Lock s Bluetooth technologií představují moderní způsob, jak zabezpečit váš domov a zároveň získat pohodlný přístup skrze váš chytrý mobil. A to i na dálku.
Na trhu nalezneme jak klasické dveřní zámky, tak i ty visací, které se například skvěle hodí pro zabezpečení vašeho jízdního kola.

Smart Lock technologie nabízí různé metody odemykání – skrze Bluetooth, otisky prstů nebo PIN kódy. Zámky disponují funkcemi jako je například sdílení přístupu s dalšími uživateli, sledování historie přístupů a v některých případech i integrací s hlasovými asistenty. Díky těmto možnostem budete mít dokonalý přehled o veškerém pohybu a zabezpečení vašeho domova.

Náš tip:  https://www.alza.cz/tedee-td-lock-wh-d6861413.htm

chytrý zámek