V těchto dnech se do hotových bytů projektu Kolovrátek, který byl v únoru úspěšně zkolaudován, stěhují první obyvatelé. Pro další zájemce o příjemné rodinné bydlení v klidné lokalitě má developerská společnost CODECO připravenu akční nabídku - prodej bytů s předzahrádkou za zvýhodněné ceny.

"Do prodaných bytových jednotek se momentálně stěhují jejich noví majitelé. Získali tak nejen kvalitní byty s propracovaným dispozičním řešením a dostatkem úložných prostor, ale zároveň pohodové bydlení v zeleni a s kompletní občanskou vybaveností v dosahu. Rodiny s dětmi ocení nedaleké dětské hřiště, místní koupaliště nebo pro vycházky ideální lesopark. Sportovní příznivci zase mohou využívat tenisové kurty, fotbalové hřiště nebo běžecké a cyklistické trasy v "okolní přírodě," říká Martin Jan, obchodní a marketingový ředitel společnosti CODECO. Dalším zájemcům o komfortní bydlení vycházíme vstříc s naší akční nabídkou: předzahrádka v ceně bytu. Tyto byty jsou vhodné třeba pro rodiny s dětmi, nebo pro majitele domácích mazlíčků, anebo každého, kdo touží po venkovním posezení na vlastní zahrádce. Navíc celý náš projekt nabízí kupujícím jednu neopomenutelnou výhodu, a to nízké provozní náklady. Vzhledem k tomu, že se jedná o energeticky úsporné stavby kategorie B, jejich obyvatelé podstatně ušetří na nákladech za vytápění," dodává Martin Jan.

Projekt Kolovrátek se 43 byty ve třech nízkopodlažních domech stojí v městské části Kolovraty v jihovýchodní části Prahy 10. Stavba byla úspěšně dokončena a zkolaudována v únoru letošního roku. V rámci výstavby byly používány tradiční materiály, jako jsou pálené cihly a dřevo v případě oken. V současnosti jsou ve všech třech objektech byty ihned k nastěhování.

Generálním dodavatelem stavby byla společnost ČKD PRAHA DIZ. Architektonické a projektové řešení pochází z dílny SOF. Architekti. Prodej zajišťuje společnost CODECO prostřednictvím vlastního obchodního oddělení. Kolovraty nabízejí kompletní občanskou vybavenost - školu, školku, služby, obchody, poštu i lékaře. Pro větší nákupy lze navštívit obchodní centrum v nedalekých Říčanech nebo komerční zónu Průhonice-Čestlice, která je vzdálená zhruba 10 km. Kolovraty jsou díky vycházkovým a cyklistickým stezkám i běžeckým trasám v okolní přírodě také ideálním místem pro relaxaci či sportovní vyžití.