Bytový komplex POD HANSPAULKOU, realizovaný developerskou společností CODECO, se dále zabydluje. Nebytové prostory v přízemí byly upraveny pro ordinace tří lékařů a od září slouží Pražanům jako soukromé zdravotnické zařízení.

O samotné byty v luxusním komplexu v prestižní části Prahy 6 byl velký zájem. Celý objekt je téměř vyprodán a na své majitele tak čekají poslední prostorné, více než stometrové byty s předzahrádkami. Nemusí však sloužit pouze k bydlení; po drobných úpravách mohou být využity například jako kanceláře pro překladatele, advokáty, daňové poradce či IT odborníky.

"Podobně jako u ordinací jsme i u posledních bytových jednotek připraveni vyjít jejich majitelům vstříc. V případě, že si klient přeje podnikat ve vlastních prostorách na prestižní adrese Pod Hanspaulkou, přizpůsobíme byt jeho přáním a požadavkům," uvádí Martin Jan, obchodní a marketingový ředitel společnosti CODECO.

Luxusní bydlení POD HANSPAULKOU, podle návrhu architektů Radima Hubičky a Petra Kahouna, bylo zkolaudováno v létě loňského roku a ještě na podzim se do něj začali stěhovat první obyvatelé. Čtyři viladomy, které jsou postaveny v souladu s nynějšími trendy české architektury a současně vycházejí z funkcionalistické architektury 20. století, obsahují celkem 32 luxusních prostorných bytových jednotek o dispozicích 3+kk5+kk a 3 nebytové prostory o rozloze 96 až 152 m2.