RS Sport Centrum Romana Šebrleho v Obytném souboru Na Krutci zahájilo provoz (2. dubna 2008) Za účasti prezidenta České republiky Václava Klause a dalších významných osobností z oblasti sportu, kultury i byznysu, otevřel mistr světa a olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle v úterý 1. dubna své RS Sport Centrum v Obytném souboru Na Krutci.

V úvodním slově popřál Václav Klaus Romanu Šebrlemu hodně úspěchů a velkou návštěvnost. Následně si pak s dalšími hosty prohlédl sportovní komplex, který kromě multifunkční haly obsahuje i šest tenisových kurtů. Multifunkční klimatizovaná hala v sobě skrývá tři golfové simulátory a restauraci v přízemí, v patře pak regenerační centrum s vířivkami, saunou, masáží, solárii a Hypoxi studiem. Halu doplňují venkovní tenisové kurty se třemi typy povrchů. Samozřejmostí jsou parkovací místa přímo u areálu.

"Přejeme Romanovi hodně úspěchů nejen na olympiádě v Pekingu a ve sportovní kariéře, ale i na poli jeho nových podnikatelských aktivit", dodává Martina Huclová, marketing & PR manažerka společnosti Metrostav a.s.; Divize development.

Obytný soubor Na Krutci v Praze 6-Vokovicích RS Sport Centrum Romana Šebrleho je součástí Obytného soboru Na Krutci, developerského projektu společnosti Metrostav a.s., jehož I. etapa výstavby získala prestižní architektonické ocenění Best of Realty 2007. Originální bydlení u Tiché Šárky poskytuje komfortní domov zakomponovaný do moderního architektonického celku, jenž skloubil 13 solitérních vil, 16 řadových rodinných domů a 6 bytových domů s nápaditě a nadstandardně řešeným obytným prostorem zasazeným do zeleně s nádherným výhledem do Tiché Šárky. V současné době je celý projekt dokončen a v nabídce je několik solitérních vil z II. etapy výstavby.

Informace o projektu: Obytný soubor Na Krutci Lokalita: Praha 6 ? Vokovice, ulice na Krutci Investor: Metrostav Krutec, s. r. o. 100% dceřiná společnost Metrostavu a. s. Hlavní architekt: ateliér KUBA & PILAŘ architekti Prodejce: Metrostav development , Zenklova 29, Praha 8 reality@metrostav.cz, www.krutec.cz Celková plocha pozemku: cca 3,8 ha Velikost vil: 240 až 490 m2

Více informací: www.metrostav.cz/reality, www.krutec.cz