Realitní kancelář Professionals byla pověřena zastupováním společnosti AXA ASSISTANCE při vyhledávání nových kancelářských prostor. Professionals se úspěšně podařilo vyhledat a zajistit pro svého klienta téměř 2000 metrů čtverečních kancelářských a obchodních prostor v nové moderní administrativní budově CITY POINT Praha 4.

AXA ASSISTANCE je součástí AXA Group, jedné z největších pojišťovacích skupin na světě. AXA je celosvětovým leaderem v oblasti finančního zabezpečení. V České republice poskytuje AXA ASSISTANCE svým klientům produkty asistenčního pojištění. CITY POINT je první z plánovaných staveb renomovaného architekta Richarda Meiera, která byla v rámci projektu CITY na Pankráci dokončena. Pětipodlažní objekt vyrostl v ulici Hvězdova za necelý rok. Projekt CITY se nachází na Pankráci na území městské části Prahy 4. Jeho pozice tak umožňuje přímé a bezproblémové napojení jednak na systém silničních komunikací, tak na MHD.

Realitní kancelář Professionals nabízí svým klientům komplexní realitní služby již od roku 1993. Specializuje se na poskytování komplexních služeb v oblasti komerčních nemovitostí (pronájem, investment, průzkum trhu, project development) a v oblasti prodeje bytů v nových developerských projektech. Professionals poskytuje široké spektrum dalších služeb od marketingových studií, projektového poradenství, pomoci při zajišťování financování až po právní služby.