Rezidenční projekt A7 Holešovický pivovar společnosti ING Real Estate Development po krátké době opět zvítězil. První místo v 9. ročníku soutěže CIJ Awards Czech Republic si odnáší v kategorii "Nejlepší rezidenční projekt roku 2009". Úspěšně tak navázal vítězství v nedávné soutěži Best Of Realty 2009. Ocenění získal především za sofistikované architektonické řešení a za přínos k proměně pražských Holešovic v moderní čtvrť se zachováním původního genia loci.

Uznávané ocenění udělené časopisem Construction & Investment Journal převzali zástupci společnosti ING Real Estate Development ve středu 25.11.2009 v hotelu Marriott. "Ocenění si velmi vážíme, protože je důkazem kvality naší práce a výjimečnosti tohoto projektu. Celý areál se nám společně s architekty z ateliéru CMC architects povedlo citlivě začlenit do původní zástavby Holešovic, budovy pivovaru zrekonstruovat a doplnit je moderními do vzájemné symbiózy. A7 Holešovický pivovar nyní poskytuje všem obyvatelům klidné bydlení v nadstandardním provedení nedaleko centra města. Vlastníci loftových bytů navíc získají netradiční a osobitý domov. Jsme velmi rádi, že je projekt úspěšný a sbírá ta nejvyšší ocenění," říká tisková mluvčí ING Real Estate Development Renáta Kodadová. Projekt A7 Holešovický pivovar v listopadu zvítězil také v silně obsazené kategorii rezidenčních projektů v prestižní soutěži "Nejlepší z realit - Best of Realty 2009".

Areál A7 Holešovický pivovar se rozprostírá mezi ulicemi U Průhonu, Komunardů, U Uranie a Na Maninách na pozemcích bývalého Prvního pražského měšťanského pivovaru Praze 7. Rezidenční projekt navržený renomovanou architektonickou kanceláří CMC architects se skládá z nově postavených bytových domů se 115 bytovými jednotkami a ze zrekonstruovaného objektu bývalé pivovarské spilky se 40 byty, z nichž je většina loftových, a s 15 komerčními prostorami v přízemí. Originální architektonické detaily zachovaných historických prvků, jako jsou původní litinové sloupy, přiznané krovy a kovová táhla, dávají maximálně vyniknout kouzlu minulosti a industriálnímu charakteru místa. Loftové byty ocení především lidé s touhou po zajímavém bydlení, kteří chtějí při zařizování svého nového domova popustit uzdu fantazii a vytvořit zcela jedinečný prostor; bydlet komfortně, a přitom zcela netypicky.