Za tímto projektem stojí izraelský developer BCD Group. V plánu je stavba devíti etap, které budou dohromady zahrnovat až 2000 bytů. Zatím jsou dokončeny tři etapy (630 bytů), prodej bytů ze čtvrté etapy byl nedávno zahájen. Tato rezidenční čtvrť začala vyrůstat ve Vysočanech již v roce 2006. Pozemky koupila společnost BCD Group v roce 2001.

 

Pokud jste mladá rodina a toužíte po bydlení nedaleko centra Prahy, Projekt Nad Rokytkou může pro vás být tím pravým místem k životu. Vlastně nemusíte být ani rodina. Toto bydlení u romantické řeky Rokytky je pro všechny ty, kteří chtějí být blízko centra, ale žít v zeleni a cítit se bezpečně.

 

 

Co nabízí rezidenční čtvrť Nad Rokytkou?

Hezký byt najdete v Praze kdekoliv, ale krásné okolí ne. Ten, kdo dává přednost zeleni, parkům a přírodě před betonovou džunglí a hluku z dopravy, bude v komplexu nacházejícího se u řeky Rokytky naprosto spokojen. Developer si nechal záležet nejen na na tom, aby rezidenti měli klid, ale také na tom, aby se cítili bezpečně.

 

Lokalita je přímo napojena na MHD. Nebudete mít problém se dostat kamkoli se vám zachce. Na tramvaj dojdete za 3 minuty, stejně tak stanice metra jsou velmi blízko, do nejbližších nákupních center dojedete autem za 5 minut, do centra Prahy za 20 minut.

 

Velkou výhodou je dostupnost moderní infrastruktury, do které můžeme zahrnout třeba Galerii Harfa nebo Galerii Fénix, kde můžete bez problému nakoupit, je zde také dost kulturního i sportovního vyžití. Samozřejmě nechybí restaurace, školy, školky, obchody, banka, kino...

 

 

V bezprostřední blízkosti projektu se nachází dětské hřiště, cyklostezka a také fitness stezka, která je umístěna podél řeky Rokytky s mnoha stanovišti, kde se můžete protáhnout a procvičit. Do budoucnosti je plánován městský park s rybníkem.

 

Byty projektu Nad Rokytkou

 

Byty si můžete vybrat v různých velkostech a dispozicích. Od malých 1+kk až po 4+kk. Samozřejmostí je široký výběr vybavení vysokého standardu. Parkování je možné v suterénu domu. K bytům patří také předzahrádky a prostorné terasy.