Hochtief Development Czech Republic finišuje s výstavbou Trianonu na nároží ulic Budějovická a Vyskočilova v Praze 4. Již za pár měsíců se do šesti pater budovy na více než 12 500 m2 nastěhují zaměstnanci České spořitelny. Téměř 2 300 m2 zabere pobočka banky pro klienty v přízemí a prvním patře objektu.

Postup prací na Trianonu je nyní dobře viditelný i z venku - probíhá dokončování montáže prosklené fasády a zmizela i ochranná zelená plachta. Vrchol nárožní věže bude v průběhu několika málo týdnů osazen hodinami, které se stanou nejenom dominantou budovy, ale i celého náměstí u stanice metra Budějovická.

V interiérech Trianonu jsou dokončovány práce na montáži techniky (vzduchotechnika, topení, chlazení atd.) a upravují se vnitřní dispozice podle požadavků nájemců.

Kromě dokončovacích prací na budově probíhá také úprava okolních komunikací a nových chodníků. Na dlažby v Budějovické ulici bude použit typ ?Pražská mozaika?, známý především z historického centra města. V okolí budovy nebudou chybět lavičky či stojany na kola, vzrostlá zeleň a nové osvětlení.

Kompletní dokončení Trianonu, včetně úpravy okolí, plánuje Hochtief Development Czech Republic na leden příštího roku. Od března 2009 se do objektu začnou stěhovat noví nájemci.