Chystáte se, že svou nemovitost pronajmete, nebo si naopak sami hledáte nové bydlení? Přemýšlíte, zda se o celou záležitost postarat sami, nebo zda máte vyhledat služeb odborníků? Zde přinášíme několik důvodů, proč na to nebýt sám!

 

Vaše nabídka se dostane mezi více lidí

Pokud budete chtít váš byt či dům pronajmout a nebudete mít štěstí, že někoho seženete v síti vašich známých a přátel, pak se musíte spolehnout na inzerci. Existuje mnoho stránek, kam můžete svou nabídku vystavit, ale upřímně, máte možnost tato místa hledat?

 

Realitní makléř umístí nabídku na ten nejlepší server a koncipuje ji přesně tak, aby druhé zaujala. Platí, že fotografie prodává, takže pokud nemáte vhodné fotografie, pak se dostaví do vaší nemovitosti a tu zvěční tak, aby vypadala na fotografii přitažlivě.

 

 

Makléř vybere nejlepší potenciální klienty

Zejména v oblasti pronájmu menších bytů se může stát, že po zveřejnění inzerátu budete doslova zavaleni volajícími se žádostí o další informace, případně o prohlídku bytu.

 

Zkušený realitní makléř bude na tyto telefonáty či e-maily odpovídat za vás a provede také první třídění případných klientů. To, zda půjde o spolehlivé zákazníky, může totiž člověk se zkušenostmi poznat již z několika prvotních poznatků.

 

Realitní kancelář za vás oběhá prohlídky

Nemáte dostatek času, abyste docházeli na sjednané prohlídky vaší nemovitosti? Realitní makléř je zde, aby se s potenciálními klienty domluvil na vhodném čase a sjednanou prohlídku posléze také absolvoval. Zástupci respektované realitní kanceláře se pochopitelně nemusíte obávat svěřit klíče od vašeho bytu, takže vaše přítomnost zde není nezbytná.

 

 

Realitní agent provede klienty nemovitostí, zdůrazní její přednosti a podá informace o podmínkách pronájmu.

 

Vaše nemovitost bude zkrášlena

Někteří realitní makléři dnes poskytují zcela novou službu, která se nazývá home staging. Ta obnáší zkrášlení vašeho bytu a jeho úpravu tak, aby se v něm líbilo komukoliv, kdo sem přijde. A to může zejména u dražších pronájmů výrazně přispět k tomu, zda seženete vhodného zájemce.