Typ nemovitosti
Nerozhoduje
domydomy
domybyty
domypozemky
domykomerční nemovitosti
domyostatní nemovitosti
Typ nabídky
Nerozhoduje
Prodej
Pronájem
Kraj
Nerozhoduje
Karlovarský kraj
Plzeňský kraj
Jihočeský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Zlínský kraj
Hl. město Praha
Olomoucký kraj
Královéhradecký kraj
Pardubický kraj
Jihomoravský kraj
Vysočina
Středočeský kraj

Pronájem prostor, kanceláře, Praha 1 - Nové Město

Praha 1 - Nové Město, náměstí Republiky

19,50 EUR (za m2/měsíc) Cena bez poplatků, + POPLATKY

Pronájem prostor / kanceláře / 19500 m2 - Pronájem prostor typu kanceláře za nabídkovou cenu 19,50 EUR. Vybraná nemovitost - Kanceláře se nachází v městské části Praha 1. Typ vlastnictví osobní. Plocha nemovitosti je 19500 m2.

Kancelářské prostory k pronájmu, umístěné v částečně kompletně zrekonstruovaném a částečně nově postaveném obchodně-administrativním komplexu Palladium. Objekt se vstupy z Náměstí Republiky a ulice Na Poříčí se nachází v centru města, přímo u zastávek tramvají, autobusu a stanice metra Náměstí Republiky a nedaleko vlakových nádraží (Masarykovo a Hlavní) a autobusového nádraží Florenc. V bezprostředním okolí objektu jsou obchody, kavárny, restaurace, pošta, banky a hotely. Komplex s celkovou plochou 115.000m2 zahrnuje 19.500m2 moderních kancelářských ploch ve 3 nejvyšších podlažích a 39.000m2 ploch nákupního centra v 5 podlažích (více než 180 obchodů, restaurací a služeb). Komplex byl otevřen pro veřejnost v roce 2007, má plně prosklenou fasádu s přirozeným osvětlením prostor a terasy s výhledy na Prahu. Moderní kancelářské prostory nabízí variabilní dispoziční řešení. Možnost pronájmu jednotek od cca 120m2. Specifikace prostor: přístup na magnetické karty, 4-trubková klimatizace, snížené podhledy, fan-coily vestavěné do podhledů, zdvojené podlahy, nejmodernější telekomunikační systémy včetně optické kabeláže, detektory kouře, sprinklery, otevíratelná okna, automatické venkovní rolety, vysoce kvalitní koberce. V komplexu jsou 2 vstupní haly s recepční službou, 24 hodinová bezpečnostní služba a moderní výtahy. Možnost pronájmu parkovacích stání v podzemní garáži (celkem 900 parkovacích míst) za cenu EUR 230 (cca 6.210,- Kč) + DPH za místo za měsíc. Nájemné: EUR 19,50 - 21,00 (cca 527,- Kč - 567,- Kč)/m2/měsíc + DPH (k nájemnému se dále připočítává add-on faktor ve výši 7% za užívání společných prostor). Servisní poplatky: 113,- Kč/m2/měsíc + DPH. Kauce/garance: 3 měsíční nájemné + záloha na služby + DPH. Minimální doba nájmu: 3 roky. Prosím kontaktujte naši kancelář ohledně detailů volných prostor. Nájemce neplatí provizi.

Cena
19,50 EUR
Poznámka k ceně
+ POPLATKY
Poplatky
bez poplatků
Dispozice
kanceláře
Užitná plocha
19 500 m2
ID nabídky
OC1069
Aktualizace
27.05.2019
Aktivní dní
3
Forma vlastnictví
osobní
Typ budovy
smíšená
Stav
velmi dobrý
Stavba
smíšená
Garáž
ano
Typ domu
přízemní
Výtah
ano
Energetická nárocnost budovy
G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky
č. 78/2013 Sb.
Plocha nebytových prostor
19 500
Aktivní
ano

poptat nemovitost

Odesláním formuláře udělujete souhlas s pravidly ochrany osobních údajů

PRIME PROPERTY

e-mail: info@primeproperty.cz

PRIME PROPERTY

Mánesova 54, 12000, Praha 2

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

spočítejte si svou hypotéku

měsíční splátka

- Kč

Při úroku - % p.a.

podrobný výpočet

Odeslat ke kalkulaci

zpět na kalkulačkuOdesláním formuláře udělujete souhlas s pravidly ochrany osobních údajů
KOMERČNÍ SDĚLENÍ
??[/cms/common/trans#bannerHpFooter-0.alt]????[/cms/common/trans#bannerHpFooter-0.alt]????[/cms/common/trans#bannerHpFooter-0.alt]??
spočítat
hypotéku