Pronájem bytu, 2+kk, Praha 8 - Libeň
Praha 8 - Libeň, 18 000, Kašparovo náměstí 2271/5
23 000 Kč (za měsíc) Cena Poplatky za elektřinu, vodu, teplo a služby vč. garáže činí 4.200 Kč. Internet jde k tíži nájemce. Odměna RK ve výši jednoho měsíčního nájmu plus DPH (21%).
Pronájem bytu / 2+kk / 51 m2 - Pronájem bytů typu 2+kk za nabídkovou cenu 23 000 Kč.
Vybraná nemovitost - 2+kk se nachází v městské části Praha 8.
Typ vlastnictví osobní.
Plocha nemovitosti je 51 m2.
Dostupné od 30.08.2025.
Nabízíme k nájmu světlý byt 2+kk (49 m2) s jižní orientací s lodžií ve 3. patře bytového domu postaveného v roce 2002 v klidné části Prahy 8 – Horní Libni u nemocnice Bulovka na Kašparově náměstí. V ceně nájmu je zahrnuto jedno parkovacím stání v parkovacím zakladači v podzemní garáži v domě.
Obývací prostor s kuchyňským koutem (25 m2) a lodžií (2 m2) je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči (lednice, myčka nádobí, sklokeramická deska, trouba, digestoř s odtahem) a též rychlovarnou konvicí a kávovarem. Dále je k dispozici jídelní stůl a 4 židle, sedačka, knihovna, konferenční stolek a televize.
V ložnici (12,5 m2) oddělené posuvnými dveřmi se nachází rozkládací pohovka, psací stůl a skříň na lůžkoviny. Nábytek je možno dle přání nájemce i částečně vystěhovat. Koupelna je s rohovou vanou a je zde umístěna i pračka. Ve vstupní chodbě je vestavěná skříň.
V těsné blízkosti domu se nachází park Pod Korábem, v docházkové vzdálenosti pak multifunkční sportovní centrum Na Korábě, Nemocnice Bulovka a nedaleko též Gymnázium PORG Libeň, VŠ Ambis. 300m od domu zastávka tram Bulovka (5 min na metro C Kobylisy) nebo Vosmíkových (6 min na metro B Palmovka). Snadné napojení na Pražský okruh D8, D10, D11 či tunel Blanka.
Poplatky za elektřinu, vodu, teplo a služby vč. garáže činí 4.200 Kč. Internet jde k tíži nájemce. Odměna RK ve výši jednoho měsíčního nájmu plus DPH (21%).