Pronájem, garáž, Poruba - Orlová
Orlová, 73 514, Dělící 890
1 210 Kč (za měsíc) Cena kauce 2420Orlová, 73 514, Dělící 890
1 210 Kč (za měsíc) Cena kauce 2420Pronájem / garáž / 16 m2 - Pronájem typu garáž za nabídkovou cenu 1 210 Kč. Vybraná nemovitost - Garáž. Plocha nemovitosti je 16 m2.
Pronájem garáže , ul. Dělící 890, Orlová-Poruba k dlouhodobému pronájmu. Využijte skvělé cenové nabídky.