Moderní bydlení se slevou

Na rozhraní Horních Měcholup a Hostivaře tvoří Finep další ze zajímavých bydlení, tentokrát Bydlení Nad Přehradou. Praha 10 je jistě lokalitou vyhledávanou, a kromě moderních novostaveb může nabídnout i dostatek přírody.

 

Projekt je dokončen už pár měsíců, takže spousta bytů, z celkového počtu 93, je již prodána, ovšem dobrou zprávou je, že na ty zbývající dal developer slevu.

 

 

Terasy třeba se stromem

Nejnápadnější částí projektu je výšková budova o dvanácti podlažích, ta je ovšem doplněna jestě nižšími mezonetovými byty. Vše je v souladu s okolní zelení. Architektonicky jde o velice moderní projekt, který hlavně z nejvyšších pater nabízí výhled široko daleko.

 

Z toho důvodu se rezidenti mohou těšit na velké terasy, na kterých je dostatek místa pro posezení a dekorace, ale třeba i na strom rostoucí přímo z ní. Zmíněné stromy jsou ovšem plánovány hlavně do nižší části mezonetových bytů, kde terasy nalezneme ještě větší.

 

Menší nevýhodou je, že díky výškovému rozdílu je na terasy mezonetových bytů dost vidět z dvanáctipatrové budovy.

 

Byty už od 1,5 milionu korun

Bydlení Nad Přehradou nabízí byty o rozloze 28 m2 až 114 m2. Ze zmíněných 93 bytových jednotek v tuto chvíli zbývá pouhých devět bytů volných. Kdo tedy slyší o Bydlení Nad Přehradou poprvé, měl by si opravdu pospíšit s prohlídkou.

 

Po slevě můžete nejmenší volný byt koupit za akční cenu 1.498.650 Kč, za kterou dostanete 1+kk o 29 m2. Cena 2+kk se pohybuje kolem 2,4 milionu korun a byty jsou velké od 47 m2 po 53 m2. Nejvíce volných bytů zbývá v dispozici 3+kk, tam už oproti původní ceně můžete ušetřit klidně i půl milionu, což je slušné.

 

 

A největší volný byt, tedy 4+kk o 102 m2 s 33metrovou terasou, je nyní zlevněn skoro o 700.000 Kč, tedy na částku 6.093.130 Kč. Takový byt je mezonetový, má tedy dvě patra a velikou terasu, kde můžete mít třeba ten nabízený strom.

 

Čas běží a bytů ubývá

V centru můžete být od Bydlení Nad Přehradou za 15 minut a nemusíte se obávat, že byste kvůli základní občanské vybavenosti museli jezdit daleko. Na své si zde přijdou jak milovníci přírody, tak sportovci, mladí i starší.

 

Ještě jednou připomínám, že volných bytů zbývá jen devět, takže moc času na přemýšlení o Bydlení Nad Přehradou není.