Objekt vyrostl na Proseku, čili v části Prahy 9, a v červeno-šedých barvách, které poslední dobou vídáme na Proseku často, zaplnil další nevyužitý prostor s jediným cílem – poskytnout nové a moderní bydlení. Jednotlivých bytů zde nalezneme celkem 237, nicméně volných jednotek k prodeji je už jen pouhých osm.

 

Volné byty jsou k dispozici od 2+kk (33m2) až po 4+kk (až 100m2) a jejich cena se pohybuje od 2 352 829 Kč po 5 863 031 Kč. Ceny jsou průměrné v porovnání s lokalitou, takže výběr vhodného bydlení je velký a Skanska ceny navíc ještě snížila oproti cenám původním.

 

Balkony a vlastní terasa

Bytový dům Kytlická je tvořen dvěma podzemními a pěti nadzemními patry a každý byt větší než 1+kk je vybaven balkonem, lodžií nebo vlastní terasou. Bezbariérová a velice dlouhá budova je ozvláštněna venkovním tvarem přirovnatelným k zubům pily, na kterých se střídají tři barvy fasády.

 

 

Členitost se samozřejmě projeví i v interiérech, a byty tak dostanou zajímavější tvary nejen místností, ale i oken, což výrazně změní design jednotlivých bytů k lepšímu. Střešní plochy ustupujícího podlaží jsou moderně využity jako terasy a nabízejí tak výhled na stále modernější část Prahy.

 

Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost díky novým stanicím metra C a autobusovým zastávkám jen tři minuty pěší chůze od bytového domu Kytlická.

 

 

Oblíbené je hlavně nadstandardní prosecké sídliště a blízké Obchodní centrum Letňany, kde kromě ohromného množství obchodů a restaurací naleznou obyvatelé například i plavecký bazén a multikino.

 

Soukromá mateřská škola, gymnázium a soukromá vyšší odborná škola a střední podnikatelská škola nabízejí vzdělávací zázemí. Poliklinika Prosek je pouhých deset minut od domu, takže i případné úrazy během zvelebování vašeho nového domova najdou rychlé ošetření.

Posledních osm zájemců má ještě šanci

Ulice Kytlická tak dostala novou podobu, která čeká na posledních osm zájemců, kteří budou chtít tuto adresu považovat za svůj domov. Kdo ještě váhá, má samozřejmě možnost navštívit vzorový byt a přesvědčit se na vlastní oči a kůži.