Už na jaře budou mít zájemci možnost nastěhovat se do svých nových domovů v Bytovém Parku Prosek, kde je čeká 93 nových bytů. Předchozí etapy měly takový úspěch, že třetí část projektu na sebe nenechala dlouho čekat a přinesla moderní a nadstandardně vybavené byty od menších rozměrů (27 m2) až po lákavých 100 m2.

 

Kupci mají možnost nechat si byt dispozičně upravit, což jistě ocení a využije každý s trochou fantazie. Nové bydlení v Praze 9 v současné době nabízí ještě 42 neprodaných jednotek, které jen čekají, až si je přijdete prohlédnout.

 

Sportovní vyžití, relax i procházky

Praha 9 – Střížkov nabízí lokalitu v blízkosti centra, v moderním okolí a pouhé tři minuty cesty od nové a zajímavě řešené stanice metra C a minutku od autobusové zastávky. Ulice Lovosická, a vůbec celá zmiňovaná lokalita, se v posledních letech změnila z nehezké tovární oblasti označované jako dělnická kolonie na moderní sídliště, které tvoří novou image Proseku a může se stát vaším domovem.

 

 

Plavecký bazén, fotbalové hřiště, tenisové a squashové kurty, cyklostezky a mnoho dalšího nabízí sportovní vyžití, zatímco park Přátelství vám nabídne kromě sportu i příjemný relax a procházky nejen s dětmi a domácími mazlíčky.

 

Neotřelý design a prosvětlení místností

Design bytového Parku Prosek kombinuje bílou klasiku s příjemnými detaily obložení v dekoru tmavého dřeva. Zajímavým prvkem jsou i předělovací hranice, které mají funkci nejen oddělení jednotlivých balkonů a nastolení jistého soukromí, ale také funkci designovou, jelikož se na panelech střídá zelená a hnědá barva, která ladí k dřevěným obkladům a zelené trávě v okolí.

 

Většina bytů je i zajímavě sešikmená do špičky v oblasti oken hlavní místnosti, což má za výsledek, kromě vzhledové stránky, i to, že světlo do místnosti dopadá ze dvou uhlů. Celkovému vzhledu projektu přidává na hodnotě i nový přilehlý parčík, který rezidenti a okolí ocení hlavně v letním období.

 

Kdo zaváhal během prvních dvou etap bytového Parku Prosek, a už se na něho nedostalo, má možnost nyní. Navíc právě probíhají akce, které vám ušetří nemalé peníze.