Slečna na bydlení

Hledáte tu pravou, která vám dopřeje pohodlí a klid, a bude vás stát „jen“ nějaký ten milion? Pak poznejte Elišku. Naleznete ji na Praze 9 ve Vysočanech, je velice mladá a štíhlá a má celých 25 pater.

 

Eliščina nabídka

Rezidence Eliška se začala stavět v září 2011, a kromě velkého počtu bytů zde nalezneme také prostornou vstupní halu s recepcí, kavárnou a fitness centrem. Když půjdeme dále, tak v prvním patře nalezneme sklípky a administrativu objektu.

 

Od třetího patra jsou už jednotlivé bytové jednotky. Jako první se v srpnu roku 2012 začaly prodávat byty v patrech šest až dvanáct a nabídka je vysoká – od 1+kk do 4+kk, což rozměrově znamená 22,2 m2 až 119 m2.

 

 

Za rozumnou cenu

Developer sází na byty za přijatelnou cenu, takže si dal za úkol přinést na trh kvalitní byty, které jsou cenově dostupné téměř každému. Je sice pravda, že Eliška nabízí byty klidně za 1.100.000 Kč, což je na Prahu opravdu nízká cena, nutno si ale uvědomit, že za více než milion korun dostanete pouhých 22 m2.

 

Na druhou stranu, už byty o velikosti 2+kk se pohybují zhruba okolo 45 m2 a jejich cena je kolem dvou a půl milionu, což na místní novostavby, patří k nízkým cenám.

 

Snadná dostupnost

Ambicí projektu je propojit mladé lidi ve startovacích bytech, mladé rodinky, střední věk i seniory, a dát jim bydlení v sousedství, kde naleznou vše potřebné – dopravní spojení metrem, tramvají, autobusem i vlakem nabízí široký rozlet. Pěšky nebo na kole se po nové cyklostezce můžete vydat do dvou blízkých nákupních center Fenix a Galerie Harfa, nebo navštívit O2 Arénu.

 

 

Štíhlá a vysoká Eliška

Červeno-bílá Eliška doslova ční hodně vysoko nad okolím, takže domů trefíte i společensky unavení za hluboké noci. Dvacet pět pater přeci jen dokáže zaujmout a hlavně změnit ráz celého okolí.

 

Už v těchto dnech, kdy Eliška ještě nevyrostla do plné krásy a kdy vidíme jen část hrubé stavby s okny v několika nižších patrech, si můžeme dobře představit, jak se lokalita změní. Kdo chce být součástí tohoto projektu, má stále velký výběr.