V blízkosti zahrad

Sousedit se zvířaty z celého světa a těmi nejzajímavějšími rostlinami můžete za předpokladu, že se přestěhujete do Troji. Tam kromě zoologické a botanické zahrady nyní totiž stojí i nový rezidenční projekt KOTI a svými žluto-červeno-šedými barvami zdobí tamní sídliště.

 

Čerstvý vzduch až z hory Říp

KOTI Troja se nicméně nachází na samém okraji sídliště, takže z většiny bytů si můžou obyvatelé užít výhled do pražské kotliny a nakouknout do zoologické zahrady, vidět Lysolaje nebo Podbabské skály a zříceninu Baba za Vltavou.

 

Ačkoliv tedy budete bydlet v zalidněném městě, přiroda je nadosah. Až domů vám povane čerstvý vzduch vanoucí z Českého Švýcarska a hory Říp.

 

 

Občanská vybavenost a doprava

Do zmiňovaných zahrad to je zhruba dvě až pět minut, do centra Prahy dorazíte zhruba za deset minut. K nejbližší zastávce autobusů to rezidenti mají asi 400 metrů, a po dvou zastávkách je možnost přestupu na metro C Kobylisy. Daleko ovšem jezdit nemusíte, protože občanská vybavenost je hned u domu. Poblíž je dostatek škol i školek, například Riverside School, a je zde i dostatek obchodů.

 

Tiší sousedé

Myšleno je zde i na klid a soukromí, takže jednotlivé byty jsou akusticky izolovány a jsou posíleny i izolace mezibytových a stropních konstrukcí. Takže veselých sousedů ve dvě hodiny ráno si už všímat nemusíte. Některé vybrané bytové jednotky nabízí dokonce možnost propojení.

 

Nižší ceny bytů

Volných bytů je zde dostatek a ceny jsou na Prahu dokonce i mírnější. Nejlevnější byt seženete za 1.532.668 Kč, za nejž dostanete 33,3 m2 k bydlení, z čehož se dá udělat větší 1+kk nebo meší 2+kk a k tomu přes sedm metrů velký balkon.

 

 

Pokud toužíte po prostoru, je zde stále k mání 4+kk o rozloze krásných 132,08 m2 s terasou 58,62 m2 a ještě menší terasou (18,38 m2) v 10. patře. Na tento byt si ovšem připravte více než 8,5 milionu korun.

 

Barvy dělají atmosféru domova

Pro názornou ukázku stačí zajít navštívit vzorový byt, který představuje větší byt laděný do dezénu přírodního dřeva kombinovaného s bílou a béžovou barvou a ukazuje tak jeden z možných moderních a hlavně příjemných stylů zařízení.

 

Kdo má raději barvy, může čerpat inspiraci i z vizualizací přímo na stránkách projektu KOTI Troji.