Město ve městě

Zelené město roste v Praze 9 – Hrdlořezích a má v plánu vyrůst do slušné velikosti. Projekt totiž počítá celkem s 13 bytovými domy, kam se vejde až „jazykolamový“ počet 333 moderních bytových jednotek s vlastní terasou a působivým výhledem na panorama matičky Prahy.

 

Druhá etapa přijde s jarem

Developerská společnost Daramis Group má první etapu projektu už úspěšně za sebou a v blízké době, tedy na jaře tohoto roku, započne druhou etapu Zeleného města. Celý projekt by měl být hotový v průběhu roku 2015. Byty ovšem můžete kupovat a rezervovat už nyní.

 

 

Zájemci o bydlení v zeleni a zároveň ve vysoce moderním projektu by si měli připravit nejméně 3.179.599 Kč, za které získají 2+kk o výměře 48 m2 a balkonem 5 m2. Největší byty, tedy 4+kk o 133 m2 a terasou 17 m2, seženete od 8.699.904 Kč po 8.970.832 Kč.

 

Do přírody nebo za zábavou

Balkony a terasy nabízí výhled na rozlehlé ovocné sady, které utváří barevné prostředí na jaře a hlavně na podzim. Celý areál obklopuje park Zelené město, kde nalezneme odpočinkové zóny s lavičkami a dětské hřiště s atrakcemi. Kromě parků je v okolí i dostatek obchodů a restaurací – například v Galerii Harfa nebo Paláci Flora.

 

Díky autobusovým i tramvajovým zastávkám můžete od domu cestovat po celé Praze a nejbližší metro je stanice B, Palmovka. Kulturu nabízí hudební kluby, Palác Akropolis nebo třeba kino Aero.

 

Prostory a vybavenost

Jednotlivé byty jsou vybaveny dřevěnými euro okny s izolačním dvojsklem, protipožárními dveřmi nebo třeba videotelefony. Co se podlah a obkladů v koupelně týče, mají zájemci o bydlení možnost výběru z několika variant, a začít řešit vzhled budoucího bytu doslova od podlahy.

 

 

Velká dřevěná okna dodávají bytům pocit vzdušnosti a dostatek světla. Nalezneme zde i krásné jednotky s vysokými stropy přes dvě podlaží pro ty, pro které je onen pocit vzdušnosti a prostoru opravdu důležitý.

 

Hnědá a bílá v obklopení zeleně

Ve zkratce ještě něco k architektuře – ta sází na kombinací bílé barvy s odstíny hnědé v různých materiálech a provedeních. Nejnápadnější na téměř kvádrové stavbě je vrchní patro v hnědé barvě a naopak spodní patro s tmavě hnědým cihlovým obložením.

 

Střed budov je bílý s přírodními euro okny a dekorativním doplněním balkonů – jakýmsi stíněním taktéž v tmavě hnědé barvě.