Bydlení u obory a rybníka

Nových 151 bytů přináší do Prahy 10 projekt s názvem Uhříněveská obora. Byty budou rozloženy do tří až pětipodlažních viladomů s balkony a terasami, a rezidenti si budou moci užít kromě lákadel velkoměsta také dostatek přírody v podobě přírodní památky Obory nebo Podleského rybníka.

Bydlení za příjemné ceny

Velkou výhodou projektu jsou nižší ceny jednotlivých bytů. Nejlevnější z volných bytů seženete za 1.195.362 Kč a dostanete za něj 31 m2 obytného prostoru spolu s 5 m2 pro balkon, a dokonce i 16 m2 předzahrádku, která dělá z jinak běžného 1+kk podstatně zajímavější místo pro život.

Kdo by přeci jen rád trochu víc místa, tak 2+kk, které se pohybují mezi 43 a 49 m2 stojí také slušné peníze – zde je to cca 1,7 milionu až cca 2,2 milionů korun.

Byt s prostornou terasou pro náročnější

Největší byt v projektu Uhříněveská obora stoji 4.186.500 Kč včetně daně, a za tuto cenu nabízí 3+kk o 79 m2 v 5. patře. Nejzajímavější vlastností bytu je 38,7 m2 dlouhá terasa, táhnoucí se téměř kolem celého bytu, což jistě ocení a využije každý.

Skvělým doplněním jsou i dvě šatny, kdy jedna je v chodbě a druhá patří k ložnici. K bytu náleží i garáž. Plánované dokončení je stanoveno na léto letošního roku, takže ani čekání by už nebylo tak dlouhé.

Základní vybavení

Kromě nižších pořizovacích cen ušetříte i za náklady na vytápění. Dle developera je to až 20% úspora díky kvalitní tepelné izolaci. Tomu trochu dopomohou i plastová bezpečnostní okna.

Co se základní výbavy týče, můžete očekávat laminátovou plovoucí podlahu, v některých místnostech je položena dlažba – obojí si můžete vybrat z několika různých variant.

Pražská vesnička u lesa

Jednotlivé viladomy jsou v dosti klidné lokalitě, v jejím nejbližším okolí v současné době žádné jiné projekty nejsou. Z toho důvodu je výhled do zeleně a na místní domky v pozadí, které dělí Uhříněveskou oboru od rozlehlého lesa a utváří obraz jakési vesničky v Praze.

Sytá oranžová barva v kombinací s bílou dává projektu výraznější vzhled, takže návštěvy k vám vždy trefí. A když nepomohou barvy, tak alespoň fakt, že v dané ulici nestojí nic jiného než projekt Uhříněveská obora.