Moderní a luxusní

Jedním z těch zajímavějších novodobých projektů v matičce Praze je i Jubileum House, který vsadil na moderní architekturu, které na působivosti dodávají hlavně okna a zajímavě řešené balkony, kdy některé jsou klasickými balkony s proskleným ohraničením a některé přechází až do zimních zahrad díky celkovému zasklení s větracím okénkem.

Působivý je Jubileum House samozřejmě i zevnitř, a už jen podle vizualizací na oficiálních stránkách si můžete udělat představu, jak moderní a originální byt můžete mít. Nejzajímavějším prvkem jsou asi místnosti odděleny od sebe výškově, tedy za použití schodiště, což utváří vizi jakési galerie.

Adresa je základ

Jubileum House se neskrývaně chlubí i adresou, která je doslova luxusní. Tou je ulice Komunardů 20, takže jak luxusní jsou Holešovice pro vás, je jen na vašem zvážení. Obecně se jedná o skvělou dostupnost snad po celé Praze, protože tramvaj je zde blízko a na metro B i C je to pak kousek.

Poblíž tak naleznete třeba Holešovickou tržnici s farmářskými trhy, galerii Dox, La Fabriku atd., ale i spoustu zeleně, jako je třeba Stromovka.

Vybavení bytu a domu

Všechny byty mají balkon nebo terasu, některé zmiňovaný zasklený výklenek, tzv. solárium. Byty jsou už vybaveny moderní kuchyňskou linkou se spotřebiči, dřevěnou plovoucí podlahou, keramickou dlažbou a na balkonech nemrznoucí protiskluzovou dlažbou.

Kdo pořídí balkon s terasou, může se těšit na podlahu z teakového dřeva. Co se oken týče, tak ta jsou dvouvrstvá. Součástí budovy je i moderní recepce s ostrahou. Parkovací stání i sklepy jsou monitorovány kamerami, takže váš majetek by měl byt v bezpečí domova.

Kolik stojí moderní bydlení?

Kdo za to všechno čeká přemrštěné ceny, bude mile překvapen. Například 1+kk seženete zhruba už od 2,4 milionu korun. Ceny se ovšem liší opravdu hodně, a jiné 1+kk můžete mít klidně cca za 4,7 milionu korun.

To platí i pro ostatní jednotky – 2+kk se pohybuje od příjemnějších 3.250.249 Kč (52 m2) až po 6.256.354 Kč, za které ovšem dostanete už krásných 98 m2 s 50metrovou terasou. Byty lze kupovat až do 4+kk, z těch v tuto chvíli zbývá ale jediný volný.