Výhled na lesopark a jezero

Po velkém úspěchu první etapy Kejřova Parku bylo jasné, že se dočkáme druhé části. V Praze 9 Hloubětíně tedy rostou nové byty, kde se snoubí moderní architektura s přírodou. Osmdesát osm nových bytů obklopených lesoparkem a Hořejším rybníkem nabízí klid a relaxaci tolik nutnou během žití v Praze.

 

Centrum je navíc pouhých 15 minut cesty. Když se z namáhavé práce vrátíte domů, čeká vás klid díky výhledu na zmiňovaný lesopark nebo místní jezero.

 

Už jen rok a kousek

Projekt bude sice dokončen až na jaře roku 2014, nicméně byty jsou k prodeji už nyní. Koupit nebo zatím jen rezervovat si můžete byty od velikostí 1+kk po 4+kk, kde z těch volných jednotek je nejlevnější za 2.143.942 Kč, za což dostanete 1+kk o velikosti 38 m2.

 

 

Naopak za 5.735.821 Kč můžete mít 4+kk s rozlohou 98 m2. Na některé z bytů právě probíhá slevová akce, takže nákup s předstihem se může dost finančně vyplatit.

 

Jedinečná zábava pod okny domova

Budoucí finální podoba projektu bude mít obrovské kouzlo hlavně díky přírodě, která lemuje budovy. Kromě lesoparku jsou působivé hlavně vodní plochy, kterých je tu opravdu hodně, takže až bude horké slunečné počasí, mají rezidenti záviděníhodnou možnost osvěžení.

 

Pro ty nejmenší je v projektu i stylové dětské hřistě oválných tvarů se stejně tvarovaným posezením. Živé ploty a flora v nejbližším okolí jen obrázek dokončují.

 

Kudy kam?

Kdo by přeci jen rád vyrazil i mimo pozemek, má možnost využít parku, který by měl v budoucnu dosahovat rozlohy až 16 000 m2, několika cyklostezek nebo navštívit místa, jako je fotbalové hřiště, bazén, sportovní střelnice nebo tenisové kurty.

 

 

Kdo by rád ještě dál, tak po 15 minutách dorazí až do centra.

 

Příroda i uvnitř

Síla projektu Kejřova Parku je bezpochyby v symbioze s přírodou, takže je jasné, že i interierové vybavení šlo stejnou cestou – dýhované dřevěné plovoucí podlahy a dveře, dřevěná eurookna atd. Materiály a jiné úpravy si samozřejmě klient může zvolit sám.

 

K tomu je zde i vybavenost tohoto století, což obsahuje kamerový systém a ostrahu 24 hodin denně apod.