Spojení starého s novým

Ponechat kouzlo staré Prahy a přitom nabídnout komfort doby moderní se povedlo při rekonstrukci dvou domů na Ortenově náměstí.

 

Luxusní byty s nejmodernější dispozicí v centru Prahy s krásným výhledem na přírodu Ortenova náměstí, vzrostlé stromy, v dálce lesy a louky, a hlavně krásu hlavního města nabízí Jimast development.

 

Rekontrukce nabídla 21 nových bytů

Rekonstrukce budovy s číslem 888 zachovala tvář původní architektury. Po vstupu tak najdeme typický rozložitý vchod s výsokým stropem, kam by se vešla i dodávka, ale ze zadní strany budova působí už přeci jen moderněji s naprosto moderním výtahem.

 

 

Po na první pohled nenápadné rekonstrukci bylo možno nabídnout 21 nových bytů. Ovšem zmíněná lokalita a výhody s ní spojené spolu s působivostí projektu měly za následek jediné: nyní zbývá poslední byt na adrese Ortenovo náměstí 888. A i ten stojí za to.

 

Poslední byt zbývá! Neváhejte dlouho

Za 4.390.000 Kč včetně DPH získáte mezonet 3+kk i se sklepem. Celková rozloha je 92 m2 a byt se nachází ve 4. a 5. patře. Hlavní místnost je opravdu velká, na jedné části zkosená se střešními okny, na opačné straně zdobená rohovým schodištěm do vyššího patra.

 

Koupelna a WC jsou připraveny v hnědo-oranžových odstínech. Místnosti jsou rozlohou velké, takže máte rozhodně dost volnosti k zařizování a dekorování. Velkou nevýhodou je nedostatek oken a tím pádem i přímého světla. Střešní okna nejsou tak velká, aby prosvětlila tak rozlehlé místnosti a navíc díky jejich umístění vrhají světlo v úhlu směrem k podlaze.

 

Případní zajemci tak musí počítat s velkým mmnožstvím umělého osvětlení.

 

 

Ortenovo náměstí pod okny

Dům prošel samozřejmě i rekonstrukcí společných prostor. Těšit se tak můžete třeba na panoramatický výtah. Kromě krásného Ortenova náměstí zde naleznete vše, co Praha může dát.

 

Veškérá občanská vybavenost včetně školky, školy a dětského hřiště téměř u domu a úplná dopravní dostupnost díky metru, tramvaji či autobusu, přidává lokalitě na další hodnotě. V centru Prahy jste tak opravdu za chvíli.