První etapa bydlení v Dolních Počernicích – V Čenku nabízí komfort, který je ideální a ohleduplný nejen k životnímu prostředí, ale také k vašim financím. Projekt totiž nabízí několik nízkoenergetických domů, které tvoří jakési vnitrobloky obklopené zelení a přírodou.

 

Tím majitelé dostávají domov za nízké energetické poplatky, a lokalita, ve které se novostavby nachází, je velmi klidná.

 

Moderní bydlení uprostřed přírody

Severovýchodně od krásného historického centra Dolních Počernic čekají nízkoenergetické byty na své nové majitele. Projekt navazuje na moderní vilovou zástavbu, takže se z málo využité oblasti pomalu stává působivá část Prahy uprostřed přírody.

 

 

Toto bydlení v Dolních Počernicích nabízí celkem 54 moderních bytů o velikostech od 1+kk až po 4+kk, přičemž ceny se pohybují od 1 410 000 Kč po 5 682 000 Kč. Největší volný byt nabízí plochu 92 m2 s předzahrádkou o krásných 163 m2.

 

Ke všem bytům náleží i garáže a velikou výhodou je i možnost dispozičního upravení jednotlivých bytových jednotek, díky kterému můžete dosáhnout pasivního standardu náročnosti na energie. Co se energie týče, šetří ji také tepelné izolace domů a okna s šestikomorovým rámem a izolačním trojsklem, které nepropustí tolik energie, kolik by se od tak velkých oken, jaká Dolní Počernice – V Čenku nabízí, očekávalo.

 

Školky, školy, nákupní centrum, golfové hřiště a příroda

K nejbližší stanici metra to obyvatelé mají deset minut jízdy autem nebo autobusem. V blízkosti je i vlaková stanice a hlavně Východní spojka. Vzhledem k tomu, že Dolní Počernice existují skoro 700 let, nikoho nepřekvapí, že i občanská vybavenost je zde na vysoké úrovni.

 

Děti se zde mohou učit od mateřské školky až po základní, včetně moderní anglické mateřské školky, a poblíž je i nákupní Centrum Černý Most, které je v této době přestavováno tak, aby zmnohonásobilo svou rozlohu.

 

 

Velkým lákadlem pro zdejší bydlení je hlavně klid a příroda, takže procházka kolem přírodní památky, Počernického rybníku, je jistě příjemným trávením volného času. Ti, co si rádi zpestřují procházku sbíráním a odpalováním míčků, si mohou jít zasportovat na rozlehlé golfové hřiště.