Druhá etapa získala velkou oblibu

Společnost Ekospol zaznamenala velký úspěch předchozího projektu, a tak bylo jasné, že druhá etapa na sebe nenechá dlouho čekat.

 

Příblížit si tak nyní můžeme druhou etapu Nového Parku Písnice – dohromady si lze prohlédnout dva viladomy s celkem 108 bytovými jednotkami v rozmezí 1+kk (od 27,8 m2) do 4+kk (až 100,3 m2) sitované mezi stávající zástavbu a zeleň.

 

Okolí

Žluto-bílé viladomy s červenou střechou zapadnou do lokality, a kromě architektury samozřejmě Ekospol upravil i nejbližší okolí, takže kromě chodníků a pěstěné zeleně můžete využít i parkovacích míst před domem, pokud byste nevlastnili podzemní parkování.

 

 

Kdo se raději projde, tak má dost příležitostí na zdravou procházku v parcích, dojít k Modřanské rokli, do Komořanského údolí nebo podél řeky Vltavy. Za zábavou můžete vyrazit do zábavního centra Chodov nebo největšího aquaparku ve střední Evropě, Průhonice-Čestlice.

 

Do centra daleko

Do centra už to přeci jen chvíli zabere. Autem to trvá zhruba 35 minut, což není moc, ale rozhodně to není málo.

 

Nejbližší metro je cca 15 minut daleko a vybrat si můžete ze stanic Kačerov nebo Budějovická. Časem se ale dočkáme nové stanice metra, která je plánována asi 500 metrů od Nového Parku Písnice.

 

Moc volných bytů už nezbývá

I druhá etapa je velice oblíbená a vyhledávaná, takže volných bytů je v současné době naprosté minimum, ačkoliv zkoulaudovány byly opravdu nedávno. Jedná se už jen o byty 3+kk za necelé 3,2 miliony korun.

 

 

Což je cena za 6869 m2 jistě slušná, protože jsou k bytům i dva větší balkony. Koupelna a WC jsou oddělené. Vstupní chodba je relativně velká, ovšem je v ní dokonce šest dveří, takže moc místa na vybavení tam není.

 

I tak se zde ale najde dost prostoru na botník, věšák a tyto základní věci. Ostatní úložné prostory musíte řešit v některé z ložnic, což je v dnešní době bohužel pravidlo většiny novostaveb. Naštěstí minimálně ložnice s jedním z balkonů je dispozičně připravena na velkou vestavnou skříň, kam se vejde dost věcí.

 

Obývací pokoj je spojen s kuchyňským koutem, a můžete vyjít na druhý balkon, kde je stejně jako na předchozím dostatek místa i na menší posezení. Garážové stání není v základní ceně bytu.