Druhá etapa začala

Druhá etapa projektu vychází z úspěchu té první, a tak rozšiřuje bydlení v Praze 9 oblkopené přírodou. Panorama Kyje nabízí 90 nadstandardně vybavených bytů ve dvou čtyřpodlažních viladomech, a vybírat si můžete z jednotek od 30,2 m2 až po 85,7 m2.

 

Klasika ze přijatelnou cenu

Dokončení výstavby je plánováno na podzim tohoto roku, ale kupovat a rezervovat můžete ihned. A ceny rozhodne nejsou nezajímavé.

 

 

Průměrně velký byt na dnešní dobu, tedy 2+kk o rozloze 52 m2 s balkonem, seženete například za 2.172.231 Kč a nenabízí o nic méně než takový byt v jiném projektu, který může být klidně o milion dražší. Naopak balkon 78 m2 zabere téměř celou jednu zeď obývacího pokoje, což je jistě plus.

 

Největší byt k prodeji

Projekt nabízí byty až do velikosti 4+kk, ty jsou ovšem v současné době už prodány, takže největší zbývající byt má rozměry 61 m2 a balkony má dokonce dva.

 

Na něj si můžete připravit 2.792.475 Kč. Jednou nevýhodou je to, že vstupní chodba je dvakrát větší než kuchyňský kout, na který opravdu moc místa pro vášnivé kuchařky a kuchaře nezbylo. K oběma zmíněným bytům patří i garáž.

 

Hypotéka

Ceny známe, takže důležitá informace je i ta, že financovat ho můžete například hypotékou přímo od EKOSPOLU, který je podepsán právě na tomto projektu. Hypotéku vám dají až na 100 % ceny bytu bez navýšení základní bytové ceny.

 

Tato výhoda je ovšem pouze pro ty, kdo celou částku zvládnou splatit do 12 měsíců od uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní.

 

 

Na samotě i v centru dění

Panorama Kyje bylo navrženo a postaveno tak, že šetří až 20 % ročních úspor na vytápění. Navíc byl projekt umístěn na relativní samotě poblíž další moderní zástavby a přitom jen 10 minut pěšky od metra B – Rajská zahrada.

 

Za pouhých 5 minut jste tak i u nákupního střediska Černý Most, který prochází velkým rozšiřováním a bude dokončen ještě před vaším nastěhováním. Daleko nemusíte ani do škol, na poštu, k lékaři nebo do hloubětínského parku či ke Kyjskému rybníku. Tyto dva oranžové viladomy čekají jen na vaši prohlídku.