Můj dům, můj hrad

Rezidence Dívčí Hrady rozhodně není jen pro dívky. A to ani z důvodu, že hned vedle nalezneme krásný vrch Děvín, ze kterého vidíme celou Prahu.

 

Toto bydlení je určeno všem, kteří se ztotožňují s popisem „náročnější klientela“ a kteří hledají kombinaci klidu s dostupností do centra.

 

Hradební komnaty

Na výběr je zde 34 nových bytů od 1+kk do 4+kk, kdy je většina bytů řešena klasicky, ale na své si přijdou i lidé, kteří ocení spíše atipicky řešené bydlení, pro které jsou zde připraveny zajímavější půdorysy v rozích domu.

 

 

Budova obsahuje i ateliéry za nižší cenu, ty jsou ovšem v současnosti prodány. Nejlevnější volný byt pořídíte za 4.669.661 Kč a nejdražší dokonce za 16.912.936 Kč. Za tuto poměrně vysokou cenu ovšem dostanete zajímavě dispozičně řešený byt o celkové výměře téměř 150 m2, čemuž se už opravdu dá skoro říkat „hrad“.

 

Dům mezi byty?

Budova Rezidence Dívčích Hradů je rozdělena na dvě sekce, a to hlavně z důvodu, aby na každém patře byly dva až pět bytů pro větší klid a soukromí.

 

Naprosto ideálním řešením je rozlehlý mezonetový byt, který není ani tak byt jako spíš „rodinný domek“, jelikož kromě mezonetu k němu patří pobytová část v 1. NP a klidová část s výstupem na předzahrádku v 1. PP.

 

Vyrazit můžete na nákupy nebo na hrad

Jen sedm minut jízdy MHD jste od Dívčích Hradů na Andělu, nebo procházkou můžete dojít na metro Radlická.

 

 

V blízkém okolí je zmiňovaný hrad Děvín z dob 14. století a samozřejmě i plná občanská vybavenost: mateřská a základní škola nebo gymnázium, na nákupy můžete hned do dvou obchodních center OC Nový Smíchov a Galerie Butovice.

 

Najdete zde samozřejmě i multikina a dalších nespočet obchodů a restaurací. Pro sportovce jsou zde dvě velká sporotovní centra s fitness, spinningem a bazénem, ale využít se dá i cyklostezka A1, která se táhne podél Vltavy.

 

 

Slevy nejen před Vánocemi

Kolaudace a předání bytů proběhla už v listopadu předminulého roku, kdy se do ulice U Dívčích Hradů nastěhovali noví obyvatelé.

 

I dnes, tedy více než rok po kolaudaci, je asi třetina bytů stále k prodeji a velkým lákadlem jsou jistě slevy, které se dotýkají všech neprodaných bytů. Tyto slevy se pohybují od 342.000 Kč až po zajímavých 1.800.000 Kč.