111 bytů pro budoucí majitele

Šest viladomů uprostřed zeleně na Praze 9 dostalo název Rezidence Lesopark. Na správný lesopark by se mohlo zdát, že je zde trochu málo stromů mezi domy, nicméně důležité jsou spíše samotné stavby. Areál vilových domů nabízí 111 bytových jednotek ve vysokém standardu, které díky poloze umožňují soukromí a klid.

 

První etapa je připravena k předání 

První etapa byla zahájena v srpnu 2011 a tento měsíc se dokočuje a předává. Tyto tři vilové domy obsahují prvních 45 bytů a nabízí nadstandardní vybavení z přírodních materiálů, aby se podpořil záměr projektu a motto „Za souseda zeleň“. Všechny byty obsahují terasu, balkon nebo předzahrádku a zhruba polovina bytových jednotek je už prodaná nebo rezervovaná.

 

 

Zhruba polovina bytů je stále k prodeji

Cena nejlevnější jednotky o výměře 37,68 m2 je 1 866 022 Kč a k bytu náleží i zahrada, která je dokonce větší než byt samotný (39,94 m2). Jedná se o 1+kk, kde hlavní místnost s kuchyňským koutem měří 24,29 m2 a kromě koupelny a předsíně zde nalezneme i menší komoru.

 

Největší byty už jsou prodány, takže z volných jednotek zbývá největší byt o rozloze 3+kk za cenu 4 361 130 Kč a nabízí 87,64 m2 k bydlení s 8,64 m2, které zaberou hned dva balkony. Zde je zajímavá například šestimetrová šatna, kterou nalezneme v jedné z ložnic.

 

Příroda a zázemí

Rezidenci Lesopark nalezneme v Praze 9 Letňanech, kde v poslední době roste hodně rezidenčních projektů a z lokality se tak stává velice oblíbená oblast. Nově vybudovaný Lesopark Letňany nabízí relaxaci i sport a hlavně dává jméno i vaší, možná, budoucí adrese.

 

 

Časem by se z parku měla stát obdoba populární Stromovky. Občané zde poblíž naleznou kromě přírody s lesoparkem také obchodní centrum, Aqua park, zdravotní centrum, městský úřad, základní i mateřské školy, lékarnu nebo třeba autobusovou zastávku.

 

Šeď v zeleni

Pracuje se samozřejmě už i na etapě číslo dvě, takže kdo na bydlení nespěchá, může vybírat už i z této části. I tato etapa bude obsahovat tři vilové domy, tentokrát s 66 bytovými jednotkami, takže sousedit se zelení bude více zájemců.

 

Architektura celého projektu sází na jednoduché klasické tvary kvádru a šedou barvu. Což koneckonců může být i záměr, aby vynikla zeleň včetně živých plotů.