Bydlet moderně a zároveň v 17. století

Luxusní bydlení, do kterého se zamilujete na první pohled, i kdybyste měli zavřené oči, nabízí krásný komplex Šafránka. Rozmístění budov s centrálním dvorem zajišťuje maximální soukromí a pocit bezpečí jakési usedlosti. Šafránka je původní viniční usedlost ze 17. století.

 

I po rekonstrukci mají tamní byty ducha doby, který doslova dýchá ze zdí. Zároveň se můžete spolehnout na všechny standardy moderní doby. Oplocený areál usedlosti Šafránka zabírá celých 4500 m2, kam se mimo jiné vešly čtyři luxusní vily se 14 byty a nebytovými prostory.

 

 

Každá vila má část nebytového prostoru a je tedy jen na vašich možnostech a snech, jaký obchůdek zde založíte.

 

Je libo vlastní obchod přímo u vašeho bytu?

Kamerový systém hlídá bezpečnost rezidentů Šafránky bez přestávky a přímo v objektu bydlí i správce, který se postará o vše potřebné k pohodlí obyvatel. Momentálně je k dnešnímu dni volných a nerezervovaných bytů ještě devět.

 

Cenově se pohybují o 6.990.000 Kč s DPH až po 17.990.000 Kč. Nutno dodat, že za takové částky dostanete opravdu luxusní bydlení, protože nejmenší volný byt měří 82 m2 a největší dokonce 230 m2 navíc se 124metrovou terasou.

 

Dále si můžete za 7.190.000 Kč koupit i veliký ateliér o rozloze 90 m2, kancelář o 127 m2 za 7.990.000 nebo třeba podzemní sklad o velikosti 76 m2 za 2 990.000 Kč.

 

 

Bazén, sauna, zahrady nebo vinný sklípek před domem

Ceny jsou na první pohled vyšší, ale je dobré si znovu připomenout celkový komplex Šafránka, který do luxusu už zmiňovaného zahrnul i veliký bazén se saunou na kraji pozemku, odkud je krásný výhled na lesy.

 

Sauna odděluje zhruba polovinu bazénu od budovy, takže bazén umožňuje i dostatek soukromí při plavání i opalování. Historické byty v usedlosti Šafránka si mohou užívat i původního vinného sklípku. Jinak zde naleznete 12 krytých parkovacích míst a dalších 18 uvnitř Šafránky.

 

Pohodlí i dostupnost

Jen 300 metrů od udeslosti Šafránka neleznete stanici metra, přímo pod usedlostí autobusovou zastávku a tramvajovou zastávku budete mít pět minut od domu. K luxusu už tak nějak patří i golf, takže vás snad potěší i nedaleké golfové hřiště.

 

Kromě okolní přírody je zde k mání i park Ladronka a Bílá hora. Po pěti minutách jízdy se dostanete na dálnici D5 a po 10 minutách jste i na letišti. Usedlost Šafránka je ideálním místem pro ty, co hledají originalitu, naprostý luxus a pohodlí, a chtějí do takového života investovat.