Mimopražští se hrnou do Prahy a Pražané z ní. Kompromis v luxusním stylu nabízí viladům Branická vyhlídka, který byl v těchto dnech úspěšně dokončen a předán majitelům k nastěhování a k novému životnímu startu.

 

Klidná lokalita a sportovní vyžití znamená velkou výhru

Ačkoliv se jedná o Prahu 4, a tedy i velmi snadnou dostupnost do centra, velkým lákadlem místního bydlení je hlavně klidná lokalita. Na pravém břehu Vltavy poblíž Lhoteckého lesoparku nalezneme i dostatek sociálního vyžití: na inline bruslích se z Braníku můžete po bruslařské stezce vydat až na Vyšehrad, cestou si zahrát golf, zajít do fitness, sauny nebo bazénu, nebo zajít na nákupy do obchodního centra Novodvorská Plaza. Poté pouhých 15 minut v MHD a jste v centru Prahy v centru dění.

 

 

Viladům Branická vyhlídka je vhodný zejména pro lidi, kteří svou povahou a smyslem života potřebují kolem sebe dostatek prostoru. V pěti podlažích se totiž nachází pouhých 12 bytových jednotek, ovšem každá z nich nabízí opravdu hodně místa k životu dosahující až 157 m+ terasy. Jednotky o velikosti 2+kk až 4+kk jsou k dostání i s rozlehlými terasami, které jen dotváří pocit volného prostoru, a vejde se na ně třeba i velký jídelní stůl na party na terase (terasy jsou od 7m2 až po 186m2).

 

Vlastní kotel v samostatné komoře pro každý byt

Vyšší patra tak mají možnost užít si výhledu na okolí, ta spodní zase mají svou zahrádku. Důležitým bodem, zejména v této chladné době, je vlastní kotel v samostatné komoře, kterou má každá bytová jednotka.

 

Viladům Branická vyhlídka jde samozřejmě s moderní dobou, a tak byty se třemi ložnicemi mají rovnou dvě koupelny. Vybavením v ceně je dokonce i parkování a zděný sklep. Co se týče cen, tak patří mezi vyšší. V současné době už jsou jednotky 2+kk prodány, ovšem větší byty jsou stále k mání. Cena volných bytů se pohybuje od 6 499 000 Kč až po necelých devět milionů.

 

Nastěhovat se můžete ihned

Na první pohled celkem nenápadná „hranatá“ budova developerské společnosti CRESCON, a. s., tak nabízí kvalitní bydlení pro náročnější obyvatele, kteří chtějí spojit komfort hlavního města a klid přírody. Navíc ihned k nastěhování.