Vilová čtvrť

Pouhých 5 km od stověžaté Prahy se uprostřed zeleně skrývá obec Jesenice, kde mimo jiné naleznete především Vilapark, který ví, jak zaujmout a získat si vaše srdce.

 

Pokud jste někdy viděli například seriál Zoufalé manželky a zalíbila se vám ona představa domečku v klidné ulici (až na ty seriálové zápletky), kde si každý pěstí svůj trávník a věčně kvetoucí rostliny, Vilapark Jesenice by mohl být ideálním místem pro vás a vaši rodinu.

 

Pozemek a okolí

Chtít bydlet v Praze je jedna věc, ovšem vybrat tu správnou lokalitu je o něco složitější. Obec Jesenice nabízí klid a přírodu kousek od rybníka.

 

Školka, škola nebo třeba pošta je přímo v obci a například na Václavské náměstí je to od Vilaparku Jesenice pouhých 14 kilometrů. Kromě dvoupatrového domu a vilky je v ceně samozřejmě i zahrada s terasou a garáž.

 

Zahrady jsou tu konečně dostatečně velké na okrasnou zeleň i na bazén nebo na proběhnutí psího miláčka. Metrový proužek trávy kolem domu tedy nečekejte, jak tomu často bývá. Prostornost k projektu Vilapark Jesenice zkrátka patří.

 

 

Moderní bydlení

Ovšem nejen zahrada nabízí prostor. Domky a vilky z vilaparku Jesenice jsou stavěny dle nejmodernějších standardů. Prostorné kuchyně s dlouhými okny dávají dostatek místa i světla a přírodní světlo nabízí ve spodní hlavní místnosti hlavně francouzská okna a vstup na zahradu s terasou.

 

Okna najdeme i v koupelnách, což je veliká výhoda, a také zde musím zdůraznit prostor, který koupelna nabízí, protože se sem krásně vejde vana i sprchový kout. Některé pozemky jsou rovnou i s bazénem, který se pohodlně vejde na každou ze zahrad, jež projekt Vilapark Jesenice nabízí.

 

 

Průměrná cena za zdejší bydlení je kolem 13 milionů korun

Cenově se domy a vily z Vilaparku Jesenice pohybují od 10.667.200 Kč včetně DPH, za což můžete mít pozemek o velikosti 727 m2 a domek o velikosti 216 m2.

 

Za 17.451.600 Kč získáte o jednu místnost více a zhruba o 50 metrů větší bydlení, ovšem téměř o kilometr čtvereční větší zahradu. Ještě větší pozemek, tedy krásných 2313 m2, a stejně velký domek (jen technicky o jednu místnost méně) můžete mít za rovných 17 milionů.