Hledáte bydlení v blízkosti hlavního města? Chcete něco moderního, komfortního s dobrou dostupností do Prahy i s veškerou občanskou vybaveností? Určitě byste se měli začít zajímat o projekt vystavěný v Říčanech u Prahy. Ten totiž všechny tyto, i mnohé další časté požadavky splňuje na výbornou.

 

Co nabízí Říčany u Prahy

Především skvělou dostupnosít do Prahy. Říčany jsou vzdáleny cca 20 km, takže za půl hodinky autem můžete být v centru Prahy. Pohodlné je i dojíždění vlakem. Na říčanské nádraží dojdete pěšky za pouhé 3 minuty. Po 20 minutách můžete vystoupit na hlavním nádraží v Praze. Lze se přepravovat i autobusovými linkami, které vás bez problémů dovezou na některou ze stanic metra. To ovšem není vše.

 

 

Říčany se navíc mohou pyšnit vyspělou infrastrukturou, kde nechybí supermarket, zdravotnická zařízení, knihovna, sportovní komplex, kluby, bazén, školy, školky, restaurace, muzeum... Zkrátka nepřijdou ani milovníci přírody.  

 

Nedávno bylo kousek od projektu otevřeno Centrum pro volný čas, kde se nachází bazén, tělocvična, sauna, kino, divadlo, či různé kroužky a kurzy pro děti nebo seniory.

 

Projekt Bydlení v alejích

Projekt zahrnuje šest třípodlažních budov - tři viladomy a tři bytové domy. V objektech A, B a C najdeme dohromady 24 bytů (v každém osm). Parkovat lze před objekty na ulici. Poté existují ještě objekty D (39 bytů), E (21 bytů) a poslední je F (41 bytů).

 

 

Pod těmito třemi objekty se nachází podzemní garáže. Mezi domy se nachází prostor, který je průchozí a slouží jako relaxační zóna s dětským hřištěm, parkem s lavičkami a fontánou.

 

Z jakých bytů můžete vybírat?

Nabídka je skutečně široká. Od 1+kk (30 m2) až po 5+kk (338 m2), které jistě ocení početné rodiny. Na výběr máte i z bytů mezonetových. Každá z obytných jednotek disponuje balkonem, terasou nebo dokonce obojím. Jedná se o funkční a prostorné dispozice bytů, které splňují požadavky moderního bydlení. Hlavními rysy jsou nadstandardní materiály a precizní provedení.