Možná jste našimi partnery. Možná se našimi partnery brzy stanete. Možná nás čeká příjemná budoucí spolupráce. Jakkoli, jistě vám přijdou vhod informace o tom, proč zrovna partnerství s námi.

Dovolte nám malé shrnutí toho, kdo vlastně jsme, jak působíme na realitním trhu a co můžeme přinést právě vám.

CBRE - infografika

CBRE ve světě a v Česku

Patříme do skupiny CBRE Group, která je světovým lídrem v oblasti realitních služeb a investic. Jako nadnárodní realitní poradenská společnost figurujeme v žebříčku Fortune 500 a indexu S&P 500 se sídlem v Los Angeles. Naši skupinu CBRE vytváří přes 70 tisíc zaměstnanců. Společně, ve více než 400 pobočkách, zprostředkováváme realitní služby majitelům nemovitostí, investorům a nájemníkům.

Jako CBRE Česká republika se s týmem téměř 350 zaměstnanců staráme o více než 150 komerčních objektů. Spravujeme prostor o rozloze 1,1 milionů metrů čtverečních.

CBRE v České republice sídlí v reprezentativních prostorech pražského komplexu Palladium. Našim kancelářím jsme vetknuli kompletně novou, modernizovanou a inovativní tvář, na které pracovali naší odborníci specializovaní na Workplace strategies.

Proč právě my?

 • Jsme silným hráčem na trhu realitních služeb a správy nemovitostí s dokonalým mezinárodním zázemím, know-how a rozsáhlými zkušenostmi.
 • Jsme týmem specializovaných odborníků, dokážeme tak zajistit komplexní řešení.
 • Nabízíme proaktivitu a rychlost. Našim cílem je maximální návratnost vaší investice.

Nejširší nabídka a integrované služby

V každé etapě životního cyklu nemovitosti dokážeme investorům poskytnout řešení na klíč. Zohledňujeme technické, obchodní i finanční aspekty. Umíme ušetřit náklady.

Náš tým Investment Properties poskytuje také odborné poradenství v oblasti akvizic a prodejů velkých realitních investičních celků. Pomůžeme úspěchu vašich investic.

Specializujeme se na pronájem kancelářských, výrobních, průmyslových či skladových prostor, na míru konkrétním nájemcům. S námi vám neunikne žádná příležitost.

Lepší místo pro vaše podnikání

Zajišťujeme profesionální správu, technický i ekonomický provoz nemovitostí. Obstaráme běžné záležitosti jako je úklid, údržba, ale i ostraha, recepce, pojištění nebo revize budov. V naší režii mohou být také vztahy s nájemníky včetně administrativy nebo výběru nájemného.

Reflektujeme nové technologické trendy i trendy v oblasti personalistiky. Zaměřujeme se na potřeby klienta. Svým přístupem, založeným na konzultačních službách, technických a obchodních znalostech, přidáváme projektům reálnou hodnotu.

V rámci Workplace strategies vytváříme pracovní prostředí zvyšující produktivitu zaměstnanců. Umíme posílit komfort zaměstnanců, zlepšit interní komunikaci, ale také snížit provozní náklady nebo optimalizovat velikost nájemního prostoru.

Snažíme se, aby Česká republika byla lepším místem pro podnikání. Přidáte se k nám?