Ve spolupráci s realitní kanceláří Professionals proběhl ve dnech 17.6 a 20. 6. 2009 den otevřených dveří v projektu REZIDENCE Pechlátova, Praha 5 - Radlice. Zájemcům bylo nabídnuto nadstandardní bydlení - v provedení 1+KK až 4 +KK. Zároveň je ode dne otevřených dveří - připravena zajímavá akce pro kupující. I přes údajnou stagnaci trhu v oblasti realit, byl zaznamenám velký zájem o toto bydlení.

Projekt realizuje developerská společnost ED Group, mezi referenční projekty developera patří např. projekt Bytový dům BOŘIVOJOVA, v Praze 3.

Rezidence Pechlátova představuje bydlení nadstandardního charakteru. Projekt vyrůstá na pozemku v ulici Pechlátova, v klidné lokalitě obklopené zelení. Nespornou předností nového projektu je bezprostřední blízkost stanice metra Radlická a veškerá občanská vybavenost. Rodiny s dětmi ocení dětské hřiště a základní školu v blízkosti projektu a sportovně založení klienti mohou využít plavecký bazén, sportoviště a tenisové dvorce. Tento projekt nabízí kvalitní a moderní bydlení v klidné lokalitě.

Professionals RK - V Celnici 4/1031 , 110 00 Praha 1

Kontakt a více informací naleznete zde.