Kolaudace bytového projektu Tulipa Modřanská Rokle proběhne již na podzim. V atraktivní lokalitě v těsné blízkosti přírodního parku nabízí soubor 120 slunných bytů o velikosti 2+kk až 4+kk. Součástí uzavřeného komplexu o třech samostatných 4podlažních objektech je vlastní recepce a dostatečný počet garáží a parkovacích míst. Tulipa Modřanská rokle je dobře dostupná prostředky městské hromadné dopravy, a to jak tramvají, tak i autobusem. Dny otevřených dveří vzorového bytu proběhnou 16. a 17. září 2009. Při rezervaci bytu na místě je návštěvníkům garantována sleva ve výši 15 % a úrok na bankovní úvěr 3,99 % s fixací na 3 roky.

Bytový soubor Tulipa Modřanská rokle představuje ideální spojení přírody a života ve velkoměstě. Funkční architektura z pera architektonické kanceláře Loxia přirozeně zapadá do již existující bytové zástavby; atraktivitu bydlení ještě zvyšuje výborná dopravní dostupnost. Novým obyvatelům Tulipy Modřanská rokle bude v blízkém okolí sloužit i plná občanská vybavenost, ať už jde o obchody, úřad městské části, školy, školky, pošta nebo zdravotnické zařízení.

Pro zájemce o nové bydlení je nyní připraven vzorový byt, který je volně přístupný široké veřejnosti. Ve dnech 16. a 17. září 2009, vždy od 15 do 20 hodin v něm proběhnou Dny otevřených dveří. Všichni zájemci, kteří si na místě zarezervují byt, dostanou garantovanou slevu ve výši 15 % a úrok na bankovní úvěr ve výši 3,99 % s fixací na 3 roky.

"V těchto dnech se návštěvníkům budou věnovat realitní a hypoteční poradci, kteří jim pomohou jak s výběrem bytu, tak i se zajištěním co nejvýhodnějšího financování", uvedla obchodní a marketingová manažerka developera AFI Europe, Petra Paseková.

Všechny byty v Tulipě Modřanská rokle mají balkón, terasu nebo předzahrádku a patří k nim také sklepní prostory. Ke každému bytu je možné dokoupit garážové nebo venkovní parkovací stání.

Lokalita, ve které je Tulipa Modřanská rokle situována, nabízí široké možnosti využití volného času. V její blízkosti se nacházejí například cyklistické stezky a tratě pro in-line bruslení, golfové hřiště, tenisové a squashové centrum, dostihová dráha v Chuchli a kino.