Další byty v projektu Procházkova 7 našly své majitele. Developerská společnost CRESCON prodala již 60% luxusních bytů v atraktivní lokalitě pražského Podolí. Bytový dům s 8 bytovými a 1 nebytovou jednotkou byl uveden na trh s nemovitostmi v únoru letošního roku. Exkluzivní byty i přes krizi, která se dotkla všech oborů, stále získávají nové vlastníky.

"S dosavadním prodejem bytů jsme velmi spokojeni. Potěšitelné je to zejména v dnešní těžké době, kdy klienti odkládají svá rozhodnutí o nákupu a kupují především byty v dostavěných projektech. V našem případě máme prodánu více než polovinu ještě před vydáním stavebního povolení," komentuje aktuální situaci Jan Jerie, ředitel společnosti CRESCON. "Ukazuje se tak, že kvalitní projekty se neztratí a své majitele si umějí najít. Předpokladem je ovšem atraktivní lokalita, moderní architektura, dobře promyšlené vnitřní uspořádání prostoru bytů, precizní řemeslné zpracování a kvalitní materiály," dodává Jan Jerie.

V rámci projektu Procházkova 7 je očekáváno udělení stavebního povolení v listopadu tohoto roku. Výstavba bude zahájena v posledním čtvrtletí letošního roku a dokončení se plánuje na druhé čtvrtletí roku 2011. Prodej bytů zajišťuje sám developer pomocí vlastního obchodního oddělení. Bytový dům je řešen jako solitérní objekt s 5 nadzemními podlažími, ve kterých jsou umístěny byty o velikostech 3+kk a 4+kk a rozměrech od 92,5 m2 až po 119,5 m2, disponující prostornou terasou. V pátém ustupujícím podlaží se rozprostírá penthouse s velikou střešní terasou a krásným výhledem do okolí. Podzemní podlaží bude využito pro parkování a sklepní kóje. Architektonický návrh bytového domu od studia VHE architekta Heidlera je v souladu s okolní zástavbou a vychází z tradičního a ceněného funkcionalismu první republiky. Lokalita pražského Podolí je zájemci velmi ceněná, protože nabízí klidné bydlení v zeleni s kompletní vybaveností v okolí a snadnou dopravní dostupností.

Více informací získáte zde.